BHP

Spraw, by pracownicy sami chcieli dbać o swoje bezpieczeństwo! W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa kilka wyjątkowych produktów, które poprzez swoją niecodzienną formę zwrócą uwagę pracowników na zasady BHP.

HUMAN STANDY

Wykonane z tektury, wolnostojące standy w skali 1:1. Ich wysokość to 170 cm, a szerokość od 55 do 96 cm. Realistyczne postacie przypominają o przestrzeganiu zasad BHP.

Wyjątkowość naszego produktu polega na tym, że wykonujemy na nich indywidualny nadruk. Na każdym z nich może znaleźć się Państwa logo i indywidualny napis dostosowany do polityki Państwa firmy. Produkujemy je już od 1 sztuki. Spytaj o ilość powyżej 3 sztuk, a zaskoczymy Cię dodatkowym rabatem!

Technologia, którą dysponujemy pozwala na wykonanie standów w dowolnym kształcie. Spytaj nas o więcej możliwości.

LUSTRO BEZPIECZEŃSTWA

Kolejny nietypowy element oznakowania BHP. Jest również wyjątkowo skuteczny. Lustro bezpieczeństwa to tablica wykonana z PCV spienionego o rozmiarach 85x200cm, wyklejona zwracającą uwagę grafiką z napisem „To Ty odpowiadasz za swoje bezpieczeństwo” lub „Osoba odpowiedzialna za Twoje bezpieczeństwo” oraz logotypem firmy (napis możemy dostosować do Państwa potrzeb). Na środku tablicy znajduje się akrylowe lustro, w którym każdy z pracowników może się przejrzeć, tym samym przypominając sobie o tym, że sam odpowiada za swoje bezpieczeństwo.

Taką tablicę BHP najlepiej umiejscowić tuż przy wejściu na halę lub budowę, aby witała każdego rozpoczynającego pracę pracownika.

Tablice należy zamontować bezpośrednio do ściany lub dodatkowo możemy wykonać konstrukcję, aby mogła stać samodzielnie.

TABLICA „DNI BEZ WYPADKU” Z WYŚWIETLACZEM LED

Rewelacyjne rozwiązanie pozwalające w łatwy sposób informować o dniach bez wypadku. Tablica została wykonana w formie kasetonu z trwałego materiału, jakim jest dibond, w którym został umieszczony wyświetlacz LED (kolor napisów do wyboru). Dodatkowo całą przestrzeń kasetonu możemy wykleić dowolną grafiką w kolorach Państwa firmy oraz dodać dowolną informację zachęcającą pracowników do przestrzegania zasad BHP.

Standardowy wymiar kasetonu to 100×50 cm, ale możemy wykonać tablicę o dowolnej wielkości. Jest również możliwość zamontowania więcej niż jednej sztuki wyświetlaczy LED. W ten sposób mogą powstać pola typu: Ilość dni bez wypadku, Rekordowa ilość dni bez wypadku, Ilość czasu od ostatniego wypadku itd.

NIETYPOWE ROZWIĄZANIA

Jeśli interesują Państwa oryginalne pomysły i nietypowe produkty, prosimy o kontakt. Z pewnością po sprawdzeniu Państwa potrzeb i oczekiwań, zaproponujemy zupełnie nowe i funkcjonalne rozwiązania, które będą zachęcały Państwa pracowników do przestrzegania zasad BHP.

NASZE REALIZACJE

KASETON Z TYLNĄ POŚWIATĄ DO WEWNĄTRZ

KASETON Z TYLNĄ POŚWIATĄ DO WEWNĄTRZ

LOGO ŚWIECĄCE PRZY PUNKCIE USŁUGOWYM

LOGO ŚWIECĄCE PRZY PUNKCIE USŁUGOWYM

LITERY PRZESTRZENNE ŚWIECĄCE NA ELEWACJI

LITERY PRZESTRZENNE ŚWIECĄCE NA ELEWACJI

ŚWIECĄCE LOGO ZAMONTOWANE NA HALI

ŚWIECĄCE LOGO ZAMONTOWANE NA HALI

LOGO NA ELEWACJĘ Z PODŚWIETLENIEM Z EFEKTEM HALO

LOGO NA ELEWACJĘ Z PODŚWIETLENIEM Z EFEKTEM HALO

PODŚWIETLANY OBRAZ PRZEZNACZONY NA ŚCIANĘ

PODŚWIETLANY OBRAZ PRZEZNACZONY NA ŚCIANĘ

LOGO ZE STYRORUDU Z LICEM Z PLEKSI

LOGO ZE STYRORUDU Z LICEM Z PLEKSI

LOGO Z TYLNĄ POŚWIATĄ NA ELEWACJI

LOGO Z TYLNĄ POŚWIATĄ NA ELEWACJI