Banery Wrocław

Wszystkie banery możesz zobaczyć w naszym portfolio. Mamy konkurencyjne ceny banerów, a nasze projekty są bardzo atrakcyjne wizualnie.

Banery – Wrocław i okolice. Elegancko i szybko. Drukujemy w najniższych cenach z najwyższą jakością.

Materiał na banery reklamowe dostosowujemy do rozmiaru reklamy i jej miejsca montażu. Wykonaliśmy we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia mnóstwo banerów.

 

Banery reklamowe standardowo można podzielić na:

plandekowe – drukowane w pełnym kolorze, z metalowymi oczkami dookoła,

banery mesch – czyli banery siatkowe, przeznaczone do reklam wielkoformatowych, dzięki dziurkowanej strukturze są odporne na wiatr,

świecące czyli kasetony lub szyldy – aby dowiedzieć się więcej o tych produktach, zapraszamy na podstronę kasetony.

 

Banery Wrocław – tutaj drukujemy ich najwięcej, ale nasze prace znajdziesz na terenie całej Polski! Niezależnie od tego, jakie banery wybiorą Państwo dla siebie, z całą pewnością uda nam się sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Przygotujemy chwytliwy projekt, a później wykonamy baner z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią im trwałość.

Minimalne zamówienie na banery wielkoformatowe wynosi 100 zł netto. Im więcej metrów Państwo drukują, tym cena za metr jest niższa.

 

Powyżej 5 metrów kwadratowych – BARDZO ATRAKCYJNY RABAT na banery!

BANERY REKLAMOWE AGENCJI TIMES WROCŁAW:

SAME ZALETY

Banery reklamowe to jedna z najczęściej spotykanych form reklamy. Ich zaletą jest przestępna cena: w agencji reklamowej Times we Wrocławiu banery drukujemy już od 100 złotych, a przy większych zleceniach udzielamy atrakcyjnych rabatów. Mają Państwo pewność, że banery przygotowane przez naszą agencję będą czytelne, elegancko i z pomysłem zaprojektowane.

Czytelność banerów reklamowych to kolejna ich zaleta, o której nie można zapominać na etapie projektowania, szczególnie, jeśli baner ma stanąć w pobliżu drogi. Banery, które wykonujemy, są również łatwe w montażu oraz można je powiesić praktycznie – także w miejscach, w których obowiązują obostrzenia dla montowanych reklam – potrafimy zaprojektować banery estetycznie, tak aby wkomponowywały się w przestrzeń, a jednocześnie przyciągały wzrok.

I ostatnią zaletą banerów jest ich wytrzymałość: drukując banery reklamowe korzystamy z takich materiałów, które są odporne na mróz, upał, opady, zanieczyszczenie powietrza. Zapraszamy do Agencji Times Wrocław – przygotujemy najlepsze banery reklamowe w tym mieście.

Zalety banerów reklamowych

Czy baner jest reklamą dobrze widoczną? Banery reklamowe spośród wszystkich form reklamy, zważywszy na swoją powierzchnię, są reklamą szczególnie zwracającą uwagę Klienta. Można je montować na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach w miejscach ruchliwych jak duże drogi, dzięki czemu dociera się do większej grupy potencjalnych odbiorców.

Jakie informacje można zamieścić na banerach? Teoretycznie możliwości z racji powierzchni banera są teoretycznie nieograniczone, ale należy mieć też na uwadze, że odbiorca treści znajdujących się na banerze, mijając go przykładowo samochodem, nie ma zbyt dużo czasu na przeczytanie całości. Jeśli reklamujemy w którym klienci zjawiają się osobiście (hotel, restauracja) na pewno grafikę banerów warto oprzeć na zdjęciach. Jeśli jest to punkt handlowy (sklep, warsztat usługowy) warto zachęcić klienta dobrymi cenami. W każdym przypadku można dodać proste wskazówki dojazdu typu 1kilometr na wprost po lewej.

Czy banery są trwałe? Banery reklamowe muszą być trwałe. Zważywszy, że są montowane na zewnątrz, materiał banera oraz technika druku muszą dawać pewność, że wytrzyma on dość długi czas: nie zblaknie z powodu słońca, nie zmyje się od opadów atmosferycznych. Takie właśnie banery reklamowe drukujemy w Agencji Times Wrocław. Zapraszamy do nas.

Czy zajmujemy się tylko banerami reklamowymi? Nie tylko. Agencja Times Wrocław to agencja reklamy zewnętrznej. Poza banerami produkujemy szyldy, kasetony, tablice, pylony reklamowe oraz inne nośniki reklamowe. Zapraszamy.

NASZE REALIZACJE

KASETON Z TYLNĄ POŚWIATĄ DO WEWNĄTRZ

KASETON Z TYLNĄ POŚWIATĄ DO WEWNĄTRZ

LOGO ŚWIECĄCE PRZY PUNKCIE USŁUGOWYM

LOGO ŚWIECĄCE PRZY PUNKCIE USŁUGOWYM

LITERY PRZESTRZENNE ŚWIECĄCE NA ELEWACJI

LITERY PRZESTRZENNE ŚWIECĄCE NA ELEWACJI

ŚWIECĄCE LOGO ZAMONTOWANE NA HALI

ŚWIECĄCE LOGO ZAMONTOWANE NA HALI

LOGO NA ELEWACJĘ Z PODŚWIETLENIEM Z EFEKTEM HALO

LOGO NA ELEWACJĘ Z PODŚWIETLENIEM Z EFEKTEM HALO

PODŚWIETLANY OBRAZ PRZEZNACZONY NA ŚCIANĘ

PODŚWIETLANY OBRAZ PRZEZNACZONY NA ŚCIANĘ

LOGO ZE STYRORUDU Z LICEM Z PLEKSI

LOGO ZE STYRORUDU Z LICEM Z PLEKSI

LOGO Z TYLNĄ POŚWIATĄ NA ELEWACJI

LOGO Z TYLNĄ POŚWIATĄ NA ELEWACJI