Banery Wrocław

Niektóre spośród banerów w naszym wykonaniu możesz zobaczyć w portfolio. Zdjęcia są również powyżej. Wykonujemy także duże formaty i nietypowe kształty. Mamy konkurencyjne ceny, i mamy nadzieję, że nasze projekty mogą się spodobać. Zadzwoń: 604 28 28 01.

Przejdź do:

Banery – Wrocław i okolice. Elegancko i szybko. Drukujemy w najniższych cenach z najwyższą jakością.

Materiał dostosowujemy do rozmiaru reklamy i miejsca jej montażu. Mamy na koncie mnóstwo realizacji we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia. Na rynku działamy od 2009 roku.

RODZAJE BANERÓW REKLAMOWYCH

Usługę realizujemy od A do Zet a ściślej: od projektu, poprzez Państwa akceptację i ewentualne poprawki z naszej stronie, następnie wydruk. Wykonujemy również banery o nietypowych kształtach (trapezy, trójkąty, tym podobne) oraz o bardzo dużych rozmiarach. oraz montaż w miejscu przez Państwa wskazanym. Mamy podnośnik koszowy – możliwy jest więc z najszej strony montaż również na większych wysokościach

 

Banery reklamowe standardowo można podzielić na:

Plandekowe – stosowane do mniejszych rozmiarów. Drukowane są w pełnym kolorze, z metalowymi oczkami dookoła, co umożliwia łatwy montaż takich banerów w praktycznie każdym miejscu. Do wydruku wykorzystujemy materiał analogiczny do stosowanego w plandekach samochodowych. Daje on gwarancję odporności na uszkodzenia, wydruk zaś jest odporny na zmieniającą się pogodę.

Banery mesch – ten rodzaj wykorzystujemy do wydruków wielkoformatowych, czyli o dużej powierzchni. Baner mesh to baner z materiału siatkowego, przepuszczającego wiatr. Struktura oczek w tej siatce, które są minimalnego rozmiaru a jednocześnie odpowiednio zagęszczone, czyni materiał odpornym na wiatr, a jednocześnie w żaden sposób nie wpływa negatywnie na jego wygląd;

świecące czyli kasetony lub szyldy – aby dowiedzieć się więcej o tych produktach, zapraszamy na podstronę kasetony.

 

Banery Wrocław – tutaj drukujemy ich najwięcej, ale nasze prace znajdziesz na terenie całej Polski! Niezależnie od tego, jakie banery wybiorą Państwo dla siebie, z całą pewnością uda nam się sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Przygotujemy chwytliwy projekt, a później wykonamy wydruk na najwyższej jakości materiałach, które zapewnią im trwałość.

ZALETY BANERÓW REKLAMOWYCH

Minimalne zamówienie na banery wielkoformatowe wynosi 100 zł netto. Im więcej metrów Państwo drukują, tym cena za metr jest niższa.

Powyżej 5 metrów kwadratowych – BARDZO ATRAKCYJNY RABAT!

BANERY REKLAMOWE AGENCJI TIMES WROCŁAW:

Banery reklamowe to jedna z najczęściej spotykanych form reklamy, która polega na umieszczaniu graficznych elementów na elewacjach budynków, tablicach ogłoszeniowych, konstrukcjach stalowych lub innych miejscach publicznych. Banery mają wiele zalet, które sprawiają, że są atrakcyjnym i opłacalnym rozwiązaniem dla wielu firm i organizacji. Ich zaletą jest przestępna cena. W porównaniu do niektórych innych form reklamy zewnętrznej są one stosunkowo tanie w produkcji, co czyni je atrakcyjnym rozwiązaniem dla firm o różnych rozmiarach budżetu reklamowego.

W Agencji reklamowej Times we Wrocławiu banery drukujemy już od 100 złotych, a przy większych zleceniach udzielamy atrakcyjnych rabatów. Mają Państwo pewność, że banery przygotowane przez naszą agencję będą czytelne, elegancko i z pomysłem zaprojektowane.

Czytelność to kolejna zaleta, o której nie można zapominać na etapie projektowania, szczególnie, jeśli baner ma zostać zamontowany w pobliżu drogi. Ekspozycja w pobliżu trasy, którą codzienie przejeżdżają tysiące samochodów ułatwia dotarcie z reklamą do szerszego odbiorcy. Banery, które wykonujemy, są również łatwe w montażu oraz można je powiesić praktycznie wszędzie – także w miejscach, w których obowiązują obostrzenia dla montowanych reklam. Potrafimy zaprojektować banery estetycznie, tak aby wkomponowywały się w przestrzeń, a jednocześnie przyciągały wzrok.

Istotną cechą tej formy reklamy jest powierzchnia do wykorzystania. Jest to jeden z największych nośników reklamy zewnętrznej. Z całą pewnością zaś nośnikiem, w którym relacja powierzchni do kosztów ponoszonych przez osobę zamawiającą – najbardziej korzystnym. Unikalny i zaciekawiający projekt pozwala na wyróżnienie się w tłumie konkurencyjnych reklam i przyciągnięcie uwagi przyszłych klientów.

Z dużą powierzchnią powiązana jest następna cecha: widoczność. Na banerze można zamieścić dużo tekstu oraz grafik. Oczywiście z tekstem nie należy też przesadzać pamiętając, że odbiorca tej formy reklamy nie będzie jej analizował przez kilka minut. Jednak możliwość zamieszczenia zdjęć bardzo jest korzystna dla takich firm jak hotele, restauracje, salony kosmetyczne, sklepy i wszystkich innych, w których liczy się wygląd lokalu. Ten nośnik reklamy ułatwia jego pokazanie.

Zaletą naszego produktu, której nie można pominąć, jest jego wytrzymałość: drukując je korzystamy z takich materiałów, które są odporne na mróz, upał, opady, zanieczyszczenie powietrza. Banery są więc skutecznym narzędziem marketingowym, które może pomóc w osiągnięciu różnych celów biznesowych, takich jak zwiększenie sprzedaży, poprawa lojalności klientów czy budowanie wizerunku marki. Wymagają jednak odpowiedniego zaprojektowania i wykonania, aby spełniać swoją rolę i przynosić oczekiwane efekty. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji reklamowej, która zapewni kompleksową obsługę. Taką właśnie agencją jest Times Wrocław. Zapraszamy do nas – przygotujemy najlepsze banery reklamowe we Wrocławiu.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy baner jest reklamą dobrze widoczną? Banery reklamowe spośród wszystkich form reklamy, zważywszy na swoją powierzchnię, są reklamą szczególnie zwracającą uwagę Klienta. Można je montować na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach w miejscach ruchliwych jak duże drogi, dzięki czemu dociera się do większej grupy potencjalnych odbiorców.

Jakie informacje można zamieścić na banerach? Teoretycznie z racji powierzchni możliwości są nieograniczone, ale należy mieć też na uwadze, że odbiorca treści znajdujących się na banerze, mijając go przykładowo samochodem, nie ma zbyt dużo czasu na przeczytanie całości. Jeśli reklamujemy w którym klienci zjawiają się osobiście (hotel, restauracja) na pewno grafikę banerów warto oprzeć na zdjęciach. Jeśli jest to punkt handlowy (sklep, warsztat usługowy) warto zachęcić klienta dobrymi cenami. W każdym przypadku można dodać proste wskazówki dojazdu typu 1 kilometr na wprost po lewej.

Czy banery są trwałe? Banery reklamowe muszą być trwałe. Zważywszy, że są montowane na zewnątrz, materiał oraz technika druku muszą dawać pewność, że wytrzymają one dość długi czas: nie zblakną z powodu słońca, nie zmyją się od opadów atmosferycznych. Takie właśnie drukujemy w Agencji Times. Zapraszamy do nas.

Czy baner reklamowy można legalnie zawiesić na płocie? Jeśli jesteś właścicielem posesji, na której ogrodzeniu chcesz powiesić baner, możesz co do zasady to zrobić. Inaczej sprawa się ma, jeśli konstrukcja reklamowa, którą planujesz, ma być wolnostojąca. Wtedy staje się obiektem architektonicznym, więc należy mieć na to zgodę. Wydaje ją Urząd Powiatowy, który w przypadku Wrocławia tożsamy jest z Urzędem Miejskim.

Czy banery mogą mieć nietypowe kształty? Coraz częściej takie się spotyka. Zazwyczaj wykonujemy klasyczne banery o powierzchni maksymalnie kilku metrów kwadratowych, będących prostokątami. Ale podejmiemy się również wykonania specyficznych banerów, na przykład przykrywających daną część elewacji budynku, albo rozciągający się na dość długie ogrodzenie.

Czy zajmujemy się tylko banerami reklamowymi? Nie tylko. Agencja Times Wrocław to agencja reklamy zewnętrznej. Produkujemy również szyldy, kasetony, tablice, pylony reklamowe oraz inne nośniki reklamowe. Zapraszamy.

NASZE REALIZACJE

Logo na hali – świecące

Logo na hali – świecące

Tablica dibond na halę

Tablica dibond na halę

Logo na elewacji budynku

Logo na elewacji budynku

Logo  do biura przestrzenne świecące

Logo do biura przestrzenne świecące

Logo ze styroduru z matowym licem

Logo ze styroduru z matowym licem

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej