Napisy reklamowe: Litery przestrzenne Wrocław

Litery przestrzenne mogą świe­cić lub nie, mogą być małe lub ogromne, ale zawsze przyciągają uwagę. Napisy mogą być podświetlane z wykorzystaniem nowszej technologiii, czyli diody LED, ale również można zastosować bardziej tradycyjne rozwiązanie, czyli wypełnienie neonem gazowym. Oferujemy Państwu wykonanie obu wariantów liter przestrzennych.

Zobacz szczegóły oferty:

Litery reklamowe tnie się lub wygina (w zależności od zastosowanej metody produkcji i wykorzystywanego materiału) do określonego projektem kształtu. To oznacza, że można osiągnąć dokładnie taką formę, jaką się chce: odpowiedni krój czcionki, wielkość. Bez problemu można na przykład odwzorować literami przestrzennymi logo firmy lub kształty geometryczne. Nie jesteśmy również ograniczeni czcionką użytą w projekcie napisu reklamowego.

Posiadamy własną maszynę do produkcji liter przetrzennych, dzięki czemu nasze koszty wykonania takiej usługi dla Państwa są niższe, niż u konkurencji. Nie zlecamy wykonania liter przestrzennych, ani innych rodzajów reklamy zewnętrznej (jak kasetony czy szyldy) innym firmom. Nie jesteśmy pośrednikami. Dysponujemy całym potrzebnym parkiem maszynowym, w tym podnośnikiem umożliwiającym montowanie liter przestrzennych na większych wysokościach. Działamy na rynku we Wrocławiu od 2009 roku – to kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji i montażu reklamy zewnętrznej.

Litery przestrzenne to forma reklamy i promocji bardzo przyciągająca uwagę odbiorcy. Najczęściej litery reklamowe montuje się na elewacjach, czyli na zewnątrz budynku. Nie trzeba się obawiać o wytrzymałość takich napisów. Stosujemy materiały oraz metody produkcji, dzięki którym litery przestrzenne są odporne na zmienne warunki pogodowe.

Napisy reklamowe wykonane z liter ciętych i giętych do odpwiedniego kształtu znajdują również zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Najlepiej tam, gdzie zjawiają się Klienci Państwa usług – hol, recepcja, biuro obsługi klienta i tym podobne. Dlatego bardzo ważne jest, aby zaprojektowane były z wyczuciem i pomysłem oraz wykonane zostały bardzo starannie. W Agencji Times Wrocław umiemy to zrobić.

Produkujemy litery przestrzenne i neony. Wrocław i okolice.

Neony to tradycja, litery przestrzenne to więcej możliwości.

Litery prze­strzenne lub litery pod­świe­tlane, zwane rów­nież lite­rami blo­ko­wymi,  to jedna z naszych ulu­bio­nych dzie­dzin w pro­duk­cji reklam. Są efektowne i gustowne, a od pewnego czasu panuje moda również na stylowe neony, co bardzo nas cieszy.

Litery przestrzenne są praktyczne i uniwersalne – możemy z nich wykonać logo 3d, litery blokowe i wiele innych. Możliwości mamy niemal nieograniczone.

 

Podstawowe materiały, z jakich korzystamy przy produkcji liter przestrzennych to:

rama aluminiowa i lico z plexy – podstawowa forma liter przestrzennych, świecą jedynie licem;

– w całości wykonane z plexy – świecą bokami i licem;

– w całości wykonane z PCV lub styroduru – w takim wypadku reklama nie świeci;

– litery z neonu gazowego, wyginanego do kształtu;

litery z dibondu – diody led montujemy na ich plecach, wtedy przód nie świeci, ale literki dają poświatę dookoła, rzucając światło na budynek;

litery z ramy aluminiowej z elastycznym licem – do liter powyżej 3 metrów wysokości.

 

Materiał i formę dobieramy odpowiednio do kształtu logo, wielkości napisów i otoczenia, w którym mają się znajdować. Najważniejsze, aby skutecznie reklamowały Państwa firmę, były estetyczne i trwałe.


     LITERY PODŚWIETLANE

      (ŚWIECĄ LICEM LUB POŚWIATĄ NA ELEWACJĘ)


litery podświetlane

Główne zalety liter przestrzennych podświetlanych:

– fantastyczna widoczność
– dowolność kształtów
– dowolność wielkości
– wiele wariantów efektów podświetlenia
– do wewnątrz jak i na zewnątrz

Warianty:

– świecą jedynie lica
– świecenie poświatą na ścianę (efekt HALO)
– świecenie lica oraz boków (całe litery z plexy)
– łączenie efektów


     LITERY PRZESTRZENNE NIEPODŚWIETLANE

      (ZE STYRODURU, PLEXY, DIBONDU LUB PCV)


litery niepodswietlane

Główne zalety liter przestrzennych niepodświetlanych:

– stosunkowo niska cena
– dowolność kształtów
– dowolność wielkości
– lekki materiał klejony do ściany (bez wiercenia)
– do wewnątrz jak i na zewnątrz

Warianty:

– litery ze styroduru malowane (raczej do wewnątrz)
– litery z licem z błyszczącej plexy
– litery z aluminium na niewidocznych dystansach
– litery z plexy 3 mm klejone do ściany lub tablic

JAKO JEDYNI WE WROCŁAWIU POSIADAMY MASZYNĘ AUTOMATYCZNIE WYGINAJĄCĄ KSZTAŁT LITER,

CO GWARANTUJE NAJNIŻSZĄ CENĘ I PRECYZJĘ WYKONANIA!

MASZYNA_DO_LITER_PRZESTRZENNYCH

Bezpłatne doradztwo w zakresie liter przestrzennych we Wrocławiu!

Jakie są zalety liter przestrzennych? Na etapie produkcji litery można swobodnie giąć i wycinać, dzięki czemu można uzyskać praktycznie dowolny kształt. Nie jest więc problemem wyprodukowanie liter przestrzennych dokładnie według kroju czcionki, czy też innych znaków graficznych, jak logo 3D.

Czy litery przestrzenne można montować na zewnątrz? Oczywiście, że tak. Do produkcji takich napisów reklamowych używamy materiałów, które odporne są na trudne warunki pogodowe. Nie wyblakną szybko od słońca, mocny wiatr ich nie zerwie a deszcz nie uszkodzi instalacji elektrycznej odpowiadającej za podświetlenie liter. Mamy podnośnik, dzięki któremu zamontujemy napisy reklamowe na większych wysokościach jeśli będzie to konieczne.

Jakie rodzaje liter przestrzennych wykonujemy? Oferujemy Państwu litery przestrzenne podświetlane i niepodświetlane. Litery reklamowe podświetlane mogą być za pomocą LED albo z wykorzystaniem bardziej tradycyjnego rozwiązania, czyli – neony.

Czym są litery na dystansach? Napisy z liter reklamowych można wykonywać na różne sposoby. Jednym z nich jest montowanie napisów na dystansach, czyli metalowych „szpilkach”, dzięki którym litery nie przylegają bezpośrednio do nawierzchni, na której są zakładane. Taki sposób organizacji napisu z liter reklamowych dodatkowo sprawia wrażenie przestrzenności. Rzecz jasna zajmujemy się wykonywaniem napisów na dystansach, a w naszym portfolio znajdziesz przykładowe realizacje.

Jak duże mogą być napisy reklamowe? Litery przestrzenne dają dużo możliwości w organizacji napisu. Nie dość, że możemy przygotować ich dowolny kształt (nie tylko czcionkę, ale logo lub inne kształty), to również przygotujemy dla Ciebie niemal dowolną ich wielkość. Od niewielkich napisów zamieszczanych przykładowo nad recepcją, po bardzo duże realizacje montowane na dachach budynków. Przykład naprawdę ogromnych liter w wykonaniu Agencji Times Wrocław można zobaczyć tutaj.

Czy zajmiemy się całym procesem projektu i produkcji? Jak najbardziej. Oferujemy Państwu pełnowartościowy produkt: litery przestrzenne od projektu poprzez jego akceptację po produkcję – posiadamy jako jedna z nielicznych we Wrocławiu agencji reklamowych maszynę do wycinania i gięcia liter. I na koniec: zamontujemy litery tam, gdzie mają się znaleźć.

NASZE REALIZACJE

Kaseton z tylną poświatą do wewnątrz

Kaseton z tylną poświatą do wewnątrz

Logo świecące przy punkcie usługowym

Logo świecące przy punkcie usługowym

LITERY PRZESTRZENNE ŚWIECĄCE NA ELEWACJI

LITERY PRZESTRZENNE ŚWIECĄCE NA ELEWACJI

ŚWIECĄCE LOGO ZAMONTOWANE NA HALI

ŚWIECĄCE LOGO ZAMONTOWANE NA HALI

LOGO NA ELEWACJĘ Z PODŚWIETLENIEM Z EFEKTEM HALO

LOGO NA ELEWACJĘ Z PODŚWIETLENIEM Z EFEKTEM HALO

PODŚWIETLANY OBRAZ PRZEZNACZONY NA ŚCIANĘ

PODŚWIETLANY OBRAZ PRZEZNACZONY NA ŚCIANĘ

LOGO ZE STYRORUDU Z LICEM Z PLEKSI

LOGO ZE STYRORUDU Z LICEM Z PLEKSI

LOGO Z TYLNĄ POŚWIATĄ NA ELEWACJI

LOGO Z TYLNĄ POŚWIATĄ NA ELEWACJI