Podnośnik koszowy Wrocław

Agencja reklamowa Times Wrocław oferuje usługi z użyciem podnośników koszowych.

Podnośniki koszowe – Wrocław i region. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu podnośników koszowych wraz z obsługą.

 Dysponujemy podnośnikami w wymiarach 17 metrów oraz 12,5 metra.

 

Jeśli potrzebujesz usług związanych z użyciem podnośnika koszowego na terenie Wrocławia lub w regionie, zapraszamy do kontaktu:

Tomasz Ladra: 510 06 10 83 | biuro@agencja-times.pl

Podnośniki koszowe – we Wrocławiu tylko z Agencją Times

 

Zapewniamy terminowość, wysoką jakość wykonywanych usług, a przede wszystkim bezpieczeństwo prac przeprowadzanych z wykorzystaniem podnośnika koszowego.

Zadania, które we Wrocławiu może realizować podnośnik koszowy

Oferowane przez nas podnośniki koszowe używane najczęściej do montażu produkowanych dla Klientów reklam zewnętrznych: takich, jak wysoko zawieszane banery i kasetony. Mają one zastosowanie również w wielu innych zadaniach. Branże inne, niż reklamowa mogą wykorzystać podnośnik koszowy do prac na wysokości, jak mycie i malowanie elewacji, naprawy zewnętrznego oświetlenia budynku i innych podobnych robót, które nie wymagają montażu rusztowań. Podnośnik koszowy wykorzystywany jest także do naprawy instalacji elektrycznej napowietrzej lub wymiany lamp w latarniach ulicznych. Z pewnością jadąc ulicami Wrocławia niejednokrotnie mieliście Państwo zauważyć podnośnik przy pracy. Często również wykorzystuje się go do pielęgnacji drzew i podcinania im gałęzi.

Zalety podnośnika koszowego

Podnośnik koszowy ma kilka zalet, które mają duże znaczenie w jego wykorzystaniu do wymienionych powyżej prac. Po ulicach porusza się jak normalny samochód, co oznacza, że może dojechać w wiele różnych miejsc Wrocławia, także drogami nieutwardzonymi. Jest to pojazd, który wjedzie tam, gdzie wjazd cięższym sprzętem może być utrudniony. Wysokość naszych podnośników (12,5 metrów oraz 17 metrów) jest wystarczająca do wykonania wielu prac. W Agencji Times wysięgniki podnośnika w zupełności wystarczają nam do montowania reklam we Wrocławiu, a Państwu wystarczą do Państwa prac.

Zapraszamy do naszej oferty wynajmu podnośników koszowych we Wrocławiu i okolicach. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, zasugerujemy wybór najlepszego podnośnika.

Wynajem podnośnika w pytaniach i odpowiedziach

Czym jest podnośnik koszowy? Na ulicach Wrocławia nierzadko można zobaczyć specyficzny pojazd o gabarytach niewielkiej ciężarówki. Od samochodu dostawczego różni się jednak tym, że zamiast przestrzeni na ładunek ma specjalny wysięgnik z zamontowanym koszem, z którego można wykonywać różne prace na wysokościach.

Gdzie jest używany podnośnik koszowy? W Agencji Reklamowej Times używany naszych podnośników koszowych do zamieszczania reklam: wysoko umieszczonych kasetonów, napisów z liter przestrzennych, czy wielkopowierzchniowych banerów. Gdy nam nie jest potrzebny wynajmujemy go tym, którzy potrzebują wykonać zadania takie jak podcinanie gałęzi, mycie i malowanie elewacji, wymianę lamp w latarniach i wiele innych prac na wysokościach.

Potrzebujesz podnośnika koszowego? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 510 06 10 83. Możemy zaoferować dwa podnośniki koszowe. Jeden rozciągający się na wysokość 12,5 metra, drugi na 17 metrów. Chętnie użyczymy swojego sprzętu razem z kierowcą i obsługą.

NASZE REALIZACJE

KASETON Z TYLNĄ POŚWIATĄ DO WEWNĄTRZ

KASETON Z TYLNĄ POŚWIATĄ DO WEWNĄTRZ

LOGO ŚWIECĄCE PRZY PUNKCIE USŁUGOWYM

LOGO ŚWIECĄCE PRZY PUNKCIE USŁUGOWYM

LITERY PRZESTRZENNE ŚWIECĄCE NA ELEWACJI

LITERY PRZESTRZENNE ŚWIECĄCE NA ELEWACJI

ŚWIECĄCE LOGO ZAMONTOWANE NA HALI

ŚWIECĄCE LOGO ZAMONTOWANE NA HALI

LOGO NA ELEWACJĘ Z PODŚWIETLENIEM Z EFEKTEM HALO

LOGO NA ELEWACJĘ Z PODŚWIETLENIEM Z EFEKTEM HALO

PODŚWIETLANY OBRAZ PRZEZNACZONY NA ŚCIANĘ

PODŚWIETLANY OBRAZ PRZEZNACZONY NA ŚCIANĘ

LOGO ZE STYRORUDU Z LICEM Z PLEKSI

LOGO ZE STYRORUDU Z LICEM Z PLEKSI

LOGO Z TYLNĄ POŚWIATĄ NA ELEWACJI

LOGO Z TYLNĄ POŚWIATĄ NA ELEWACJI