Portfolio Single

6 metrowy pylon podświetlany

Tuż po montażu pylonu reklamowego

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich osób, firm i instytucji, z Wrocławia i z okolic stolicy Dolnego Śląska, którym zależy na zaopatrzeniu w wysokiej jakości pylony reklamowe. Na zdjęciu można zobaczyć jeden z pylonów w naszym wykonaniu. Takie konstrukcje doskonale sprawdzają się przed budynkami, ponieważ informują, jakie podmioty mają w danym miejscu swoją siedzibę. Specjalizujemy się w branży marketingowej już od wielu lat.

Nasze doświadczenie to przeszło dekada w projektowaniu i montażu nie tylko pylonów reklamowych, ale również innych nośników reklamowych. Właśnie dlatego wiemy, że pylony, które oferujemy są niezawodnym narzędziem w strategii marketingowej każdej firmy, małej i dużej.

Nasze pylony i totemy są zaprojektowane z pomysłem

Wyprodukowane w każdym detalu, właśnie dlatego stanowią świetny przykład mistrzowskiej pracy grafików, projektantów i znawców reklamy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom dzisiejszego rynku troszczymy się o niskie ceny. Wiemy bowiem, ze obecnie przedsiębiorcy mają ograniczone budżety. A środki na reklamę zwykle jako pierwsze padają ofiarą cięć w firmach. My namawiamy Cię – nie rezygnuj z reklamy, którą Ci zaproponujemy, ponieważ dzięki niej prześcigniesz konkurencję.