Portfolio Single

KASETON PROSTOKĄTNY PRZY WEJŚCIU DO LOKALU

Takich prac jak ten kaseton mamy mnóstwo w swoim portfolio

Kaseton prostokątny w typie takim, jak widać na obrazku powyżej doskonale nadaje się do zamontowania na zewnętrznej elewacji budynku nad wejściem do lokalu usługowego czy punktu handlowego. Na kasetonie takim można zamieścic niezbędne informacje takie, jak nazwa firmy lub marki, którą się posługujemy w naszej działalności. Dobrym pomysłem jest również dodanie podstawowych danych kontaktowych typu adres strony internetowej oraz numer telefonu. Wszystko to zostanie ujęte w identyfikację wizualną Państwa firmy, co oznaca, że zastosowana zostanie właściwa kolorystyka oraz krój czcionek. Kasetony prostokątny zamontowany nad drzwiami doskonale opowie klientowi o Państwa działalności biznesowej.

Wykonamy kasetony prostokątne

Zaprzaszamy do skorzystania z naszych usług. Agencja Times to agencja reklamy zewnętrznej z siedzbą we Wrocławiu. Jesteśmy grupą ludzi z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kreowania kampanii promocyjnych, wykonywania materiałów reklamowych takich jak kasetony i tym podobne. Jesteśmy bo wiemy, jak doradzić Wam jakimi technikami efektywnie się reklamować.

Projektujemy kasetony reklamowe z różnych materiałów:

Z metalu, pleksy i dibondu. Dzięki posiadanemu zapleczu maszyn możemy zaproponować Wam szybkie terminy produkcji i dobre ceny wykonywanych materiałów. Własne studio reklamowe umożliwia dużą jakość kasetonów reklamowych. Proponujemy tylko przetestowane i sprawdzone pomysły na nośniki reklamy zewnętrznej.

Wykonamy dla Państwa każdy rodzaj kasetonu, zarówno klasycznego, jak i świecącego z użyciem diod let. Dzieki nam miejsce, w którym prowadzą Państwo swoją działaność biznesowoą będzie przyciągać uwagę klientów, a to z ccałą pewnością przeloży się na bieżący wzrost sprzedaży.