Portfolio Single

Kaseton świecący w profilu aluminiowym

kaseton świecący w profilu aluminiowym

Aluminium jest metalem, który ma wiele zalet w reklamie zewnętrznej. Jest lekki, wytrzymały, odporny na korozję i łatwy w obróbce. Można go malować, lakierować lub pokrywać folią. Aluminium jest również przyjazne dla środowiska, ponieważ jest w pełni nadające się do recyklingu. Aluminium można wykorzystać do tworzenia różnych form reklamy zewnętrznej, takich jak:

Kasetony, które montuje się na elewacjach budynków lub wewnątrz biur lub lokali usługowych. Kasetony mogą mieć różne kształty i kolory, a także być podświetlane od środka diodami LED. Pełną naszą ofertę kasetonów znajdziesz w tym miejscu, a przykładowe realizacje Agencji reklamowej Times Wrocław widoczne są poniżej.

Litery przestrzenne, które mogą być wypełnione światłem lub podświetlane od tyłu. Litery przestrzenne nadają się do tworzenia logotypów, nazw firm lub haseł reklamowych. Mogą mieć dowolny kształt oraz wielkość dzięki naszej maszynie do wycinania napisów przestrzennych.

Aluminium jest więc materiałem, który daje wiele możliwości w reklamie zewnętrznej. Jest estetyczny, trwały i ekologiczny. Można go stosować do tworzenia różnych form reklamy, które przyciągają uwagę i budują rozpoznawalność marki.