Portfolio Single

Logo podświetlane

Litery przestrzenne wysokiej jakości

Zasadą działalności w zakresie reklamy zewnętrznej stały się motywy, które są efektywne. Nie zawsze bowiem warto wymyślać koło na nowo. Zazwyczaj bowiem, przynajmniej w zakresie reklamy typu outdoor sprawdzają się pomysły przetestowane wielokrotnie wcześniej. Jednym z nich jest zamieszczanie na elewacji budynku loga wykonanego przestrzennie w 3D.

Taki przykład logo 3D widzimy właśnie w tym miejscu

Wracając do pierwszego zdania, problemem jest jednak, o jaki właściwie rezultat tu chodzi. Na przykład możemy brać pod uwagę zwiększenie dochodów danej firmy – niezależnie czy to niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo we Wrocławiu, czy międzynarodowa korporacja. Wszystkie działalności potrzebują czegoś takiego, jak skuteczna identyfikacja. Ta zostanie osiągnięta, kiedy zastosuje się przyciągający uwagę logotyp, który wszyscy będą mieli w pamięci. Oczywiście musimy, mając dobre logo, wykorzystać możliwości cięcia liter przestrzennych i innych kształtów, aby logo móc zamontować na ścianie czy elewacji budynku we Wrocławiu, w którym nasza firma się znajduje.

Dobra reklama podnosi sprzedaż

Jeśli tak będzie, to po pewnym czasie także urośnie nam sprzedaż. Trzeba jednak być świadomym, że rozpoznawalność wizerunku to absolutna zaleta i tylko to stanie się efektywnym marketingiem. Napisy z liter przestrzennych, kiedy jest reklamowany kolejny produkt, muszą być bardzo dokładnie przemyślane, bo w przeciwnym razie zły logotyp albo niedokładny projekt liter przestrzennych nie spełni pokładanych nadziei.