Portfolio Single

Montaż kasetonu

Nasza załoga w trakcie montażu kasetonu

Niestraszne nam żadne zlecenie związane z montażem kasetonów reklamowych. Niezależnie od wielkości samego kasetonu oraz uwarunkowań, w jakich ma być on zamieszczony, chętnie podejmiemy się jego montażu. Kasetony reklamowe to nadzwyczaj charakterystyczna forma reklamy i tylko fachowcy mogą wyjść z takich zleceń z efektem. Niezwykle popularna odmiana marketingu jaką są kasetony, sprawdza się jedynie wówczas, kiedy jest pomyślana przez specjalistów.

Śmiało zaś możemy o sobie powiedzieć, że znamy się dobrze na kasetonach reklamowych, w tym oczywiście na ich montażu. Mamy dostęp do podnośnika koszowego, co pozwala nam na montaż nie tylko kasetonów, ale również innych form reklamy zewnętrznej na rożnych wysokościach, co widać na zdjęciu powyżej. Jest to oczywiście jedna z naszych prac wykonanych na zlecenie Klienta korporacyjnego we Wrocławiu.

Sprawnie przeprowadzimy montaż kasetonu reklamowego

Dlatego zapraszamy do nas. Rzecz jasna zajmujemy się nie tylko montażem kasetonów. Prezentujemy państwu kompleksową usługę od projektu, poprzez produkcję i finał właśnie w postaci montażu kasetonu. Jeśli wyszukują Państwo fachowców w tej kwestii w okolicach Wrocławia – gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas propozycją. Oferowane przez nas nośniki reklamy zewnętrznej będą dostosowane do Państwa potrzeb i dopracowane w każdym szczególe. Możemy zapewnić że nasze propozycje gwarantujemy w niesłychanie atrakcyjnych cenach.