Portfolio Single

Oklejanie szyb – folia szroniona

Zapraszamy - wykonamy profesjonalne oklejenie witryny

Folia szroniona to bardzo ciekawy materiał często wykorzystywany przez nas w produkcji nie tylko reklamy zewnętrznej ale również użytkowych elementów do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Widać to na fotografii prezentującą jedną z naszych prac dla Klienta we Wrocławiu.

Wszelkiego rodzaju lokale handlowe to najczęstsze miejsce, w których spotyka się oklejone szyby lub witryny, także folią szronioną. Dzieje się tak zarówno we Wrocławiu, jak też w jakimkolwiek innym mieście. Należy pamiętać, że właściwe wyklejenie witryny to sprawa, która powinna być odpowiednio wyważona.

Oklejanie folią szronioną

Nie należy opierać na prostych schematach, które nie będą trafiały do potencjalnego klienta. Podstawowym warunkiem stanie się to, żeby grafik posiadał zdolności i umiejętności estetyczne, jak również wiedzę o trendach w reklamie. Nadruk na folii szronionej musi być powiem zaprojektowany z pomysłem. Grafik musi domyślać się, jaki projekt realizujący wyklejanie szyb będzie miał szansę się podobać. Właściwie jasną sprawą jest również to, że wyklejenie witryny może być adresowane do dwóch różnych grup ludzi. Pierwszą z nich są stali klienci danego sklepu bądź zakładu usługowe. Takie osoby oczekują, że na wyklejonej szybie ich ulubionego sklepu we Wrocławiu znajdą się informacje o o aktualnych promocjach, czy nowej ofercie. Podobnie myśli druga grupa odbiorców, czyli osoby, które z oferty danego punktu jeszcze nie korzystały. Im również profesjonalnie wykonane wyklejenie witryny powinno przedstawić takie informacje.