Portfolio Single

Rebranding Mc’Donalds

folia monomeryczna jest przez używana w oklejaniu

Z naszych usług wyklejania szyb korzystają zarówno niewielkie wrocławskie lokale i restauracje, jak również duże międzynarodowe sieci, jak widać na zdjęciu. Okazuje się bowiem, że oklejanie witryn może być dobą formą promocji bez względu na wielkość firmy, która chce wykorzystać tę formę reklamy w swojej kampanii reklamowej.

Do czego przyda się wyklejanie szyb?

Na pewno warto zwrócić uwagę zarówno na usługi, jakie świadczy podmiot działający w tej branży, jak i możliwość promowania się za pośrednictwem profesjonalnie wyklejonej witryny, czyli w dosyć prosty i łatwy dla nas sposób. Oczywiście bardzo wiele zależy również od naszego budżetu, choć warto przy tym pamiętać, iż najpierw należy zainwestować by potem czerpać z tego jakiekolwiek korzyści. W przypadku wyklejania szyb budżet nie jest aż tak bardzo istotny ponieważ, ta forma reklamy jest naprawdę bardzo tania. Jeśli więc masz lokal, który przyjmuje klientów:

Powinieneś rozważyć oklejenie swojej witryny

Nawet jeśli powierzchnia jej nie jest zbyt duża, z całą pewnością da się ją sensownie zagospodarować. Za pomocą oklejonej witryny można poinformować na przykład o aktualnym cenniku, godzinach, w których Twój biznes jest otwarty. Wszystko na szybie można w sumie zamieścić.