Portfolio Single

Siatka wielkoformatowa mesch

Projektujemy i drukujemy tego typu siatki wielkoformatowe

Baner wielkoformatowy różni się zdecydowanie od klasycznych banerów rzędu dwóch metrów kwadratowych powierzchni, które możemy zobaczyć gdzieś na płotach i balkonach Wrocławia zazwyczaj w trakcie kampanii wyborczej. Do wyprodukowania takiego banera, jak widać na niniejszym zdjęciu, potrzeba specjalnego materiału, wysokich umiejętności i zaawansowanego parku maszynowego. Agencja reklamowa Times Wrocław oczywiście wykonuje również takie formy reklamowe.

Banery tylko z naszą agencją

 

Należałoby zwrócić uwagę na to, że nasza wiedza i zdolności nie wzięły się z znikąd, lecz jest to rezultat wielu lat pracy w tej branży. Oferujemy swoje usługi już ponad dekadę. Jesteśmy doceniani, jakkolwiek bezustannie poszukujemy kolejnych kolejnych zleceń, innowacyjnych wyzwań.

Dzięki temu nasza firma rozwija się, a nasz klient otrzymuje produkt niemal w pełni spełniające jeo potrzeby. Co ważne, jesteśmy również, oczywiście na warunki Wrocławia atrakcyjni cenowo. Dzieje się tak, ponieważ nie jesteśmy pośrednikami, jak wiele agencji na rynku. Całość zlecenia wykonujemy sami – od projektu po montaż na miejscu.