Oklejanie szyb Wrocław

Oklejanie szyb to prosty sposób na przykucie uwagi klientów i atrakcyjne zaprezentowanie swojej oferty. Oklejanie witryn sklepowych i innych punktów usługowych jest szczególnie przydatne w sytuacji sezonowej zmiany asortymentu czy okresowych promocji. Szyba sklepu jest doskonałym nośnikiem reklamowym. Jej zaletą jest powierzchnia - oklejanie szyb daje dużo większe możliwości zagospodarowania powierzchni, niż np. powieszenie baneru. Jednocześnie zrobienie z szyby nośnika reklamowego dzięki jej oklejeniu jest tańsze i łatwo je zastąpić nową wersją oklejenia.

Wyklejanie i oklejanie szyb we Wrocławiu i okolicach

Klien­tom sie­cio­wym i indy­wi­du­al­nym poma­gamy w pro­jek­to­wa­niu wystroju witryn i wzbo­ga­camy je o okle­ja­nie szyb sklepów, punktów usługowych i innych. Mamy wyczucie estetyczne, dzięki czemu oklejanie szyb w naszym wykonaniu spełni swoją funkcję reklamową. Wiemy, jak okleić szybę tak, aby przyciągnęła ona uwagę potencjalnego klienta, a jednocześnie naklejony wzór był dostatecznie wyróżniający sklep/lokal usługowy, ale nie nachalny i nie zaburzający okolicy – klienta interesuje oferta lub promocja, ale nikt nie lubi reklamy zbyt przesadzonej. Zważywszy na dużą powierzchnię nośnika reklamowego, jakim jest oklejana szyba, łatwo jest osiągnąć efekt odwrotny. Jednak nie z nami – oklejanie szyb sklepów i lokali usługowych we Wrocławiu przez naszą agencję reklamową Times jest zawsze projektowane i wykonywane w taki sposób, aby reklama taka spełniała swoje funkcje.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że reklama metodą oklejania szyb jest szybka i elastyczna – jeśli będzie taka potrzeba, można wykonać kolejne oklejenie witryny – na przykład przy okazji zmiany oferty sezonowej sklepu lub udostępnienia nowej promocji.

Jeśli masz sklep lub punkt usługowy we Wrocławiu i wiesz, jak duży jest potencjał reklamowy oklejania szyb, dobrze trafiłeś. Przygotujemy dla Ciebie projekt oklejania szyb, a po Twojej akceptacji i ewentualnym naniesieniu poprawek przygotujemy odpowiedni wydruk i nakleimy na Twoją witrynę reklamę, dzięki czemu przechodzący obok ludzie chętnie będą wchodzić do środka, pytać o ofertę, dokonywać zakupu. Nie zwlekaj – oklejanie szyb to naprawdę dobra forma reklamy.

oklejanie szyb

W przypadku wyklejania szyb, naszą pracę dzielimy na dwa etapy:

– przygotowanie projektu oklejenia witryny,

– wydruk zaakceptowanego projektu i naklejenie go w miejscu docelowym.

 

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i jesteśmy przekonani, że jeśli raz zrealizujemy dla Państwa oklejanie szyb, wrócą Państwo do nas, jeśli będą chcieli ponownie skorzystać z tej usługi.

Nasze portfolio oklejania szyb we Wrocławiu

Wykonamy wszelkie projekty oklejania szyb we Wrocławiu. Mamy takich realizacji na koncie całe mnóstwo, o czym świadczy nasze poniższe portfolio. Jeśli potrzebują Państwo solidnego oklejania szyb, wystarczy zadzwonić – przedyskutujemy sprawę, pomyślimy co da się zrobić. Oklejone szyby to naprawdę bardzo dobra reklama we Wrocławiu, która sprawdza się w wielu różnych biznesach. Mają Państwo firmę we Wrocławiu lub okolicy? Zrealizujemy dla Państwa oklejanie szyb.

NASZE REALIZACJE

WYKLEJENIE WITRYNY FOLIĄ MROŻONĄ

WYKLEJENIE WITRYNY FOLIĄ MROŻONĄ

LOGO DO BIURA MONTOWANE NA ŚCIANIE

LOGO DO BIURA MONTOWANE NA ŚCIANIE

KASETON REKLAMOWY + OKLEJENIE WITRYNY

KASETON REKLAMOWY + OKLEJENIE WITRYNY

,

Pylon informacyjny z nazwami firm

Pylon informacyjny z nazwami firm

Pylon reklamowy Kolorowe Pola

Pylon reklamowy Kolorowe Pola

Litery świecące tylną poświatą i tabliczka z pleksi

Litery świecące tylną poświatą i tabliczka z pleksi

Tablica z dibondu na dystansach z klejoną grafiką

Tablica z dibondu na dystansach z klejoną grafiką

Pylon reklamowy przychodni stomatologicznej

Pylon reklamowy przychodni stomatologicznej