Oklejanie szyb Wrocław

Oklejanie szyb to prosty sposób na przykucie uwagi klientów i atrakcyjne zaprezentowanie swojej oferty. Oklejanie witryn sklepowych i innych punktów usługowych jest szczególnie przydatne w sytuacji sezonowej zmiany asortymentu czy okresowych promocji. Szyba sklepu jest doskonałym nośnikiem reklamowym. Jej zaletą jest powierzchnia - oklejanie szyb daje dużo większe możliwości zagospodarowania powierzchni, niż np. powieszenie baneru. Jednocześnie zrobienie z szyby nośnika reklamowego dzięki jej oklejeniu jest tańsze i łatwo je zastąpić nową wersją oklejenia.

Wyklejanie i oklejanie szyb we Wrocławiu i okolicach

Klien­tom sie­cio­wym i indy­wi­du­al­nym poma­gamy w pro­jek­to­wa­niu wystroju witryn i wzbo­ga­camy je o okle­ja­nie szyb sklepów, punktów usługowych i innych. Mamy wyczucie estetyczne, dzięki czemu oklejanie szyb w naszym wykonaniu spełni swoją funkcję reklamową. Wiemy, jak okleić szybę tak, aby przyciągnęła ona uwagę potencjalnego klienta, a jednocześnie naklejony wzór był dostatecznie wyróżniający sklep/lokal usługowy, ale nie nachalny i nie zaburzający okolicy – klienta interesuje oferta lub promocja, ale nikt nie lubi reklamy zbyt przesadzonej. Zważywszy na dużą powierzchnię nośnika reklamowego, jakim jest oklejana szyba, łatwo jest osiągnąć efekt odwrotny. Jednak nie z nami – oklejanie szyb sklepów i lokali usługowych we Wrocławiu przez naszą agencję reklamową Times jest zawsze projektowane i wykonywane w taki sposób, aby reklama taka spełniała swoje funkcje.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że reklama metodą oklejania szyb jest szybka i elastyczna – jeśli będzie taka potrzeba, można wykonać kolejne oklejenie witryny – na przykład przy okazji zmiany oferty sezonowej sklepu lub udostępnienia nowej promocji.

Jeśli masz sklep lub punkt usługowy we Wrocławiu i wiesz, jak duży jest potencjał reklamowy oklejania szyb, dobrze trafiłeś. Przygotujemy dla Ciebie projekt oklejania szyb, a po Twojej akceptacji i ewentualnym naniesieniu poprawek przygotujemy odpowiedni wydruk i nakleimy na Twoją witrynę reklamę, dzięki czemu przechodzący obok ludzie chętnie będą wchodzić do środka, pytać o ofertę, dokonywać zakupu. Nie zwlekaj – oklejanie szyb to naprawdę dobra forma reklamy.

oklejanie szyb

W przypadku wyklejania szyb, naszą pracę dzielimy na dwa etapy:

– przygotowanie projektu oklejenia witryny,

– wydruk zaakceptowanego projektu i naklejenie go w miejscu docelowym.

 

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i jesteśmy przekonani, że jeśli raz zrealizujemy dla Państwa oklejanie szyb, wrócą Państwo do nas, jeśli będą chcieli ponownie skorzystać z tej usługi.

Nasze portfolio oklejania szyb we Wrocławiu

Wykonamy wszelkie projekty oklejania szyb we Wrocławiu. Mamy takich realizacji na koncie całe mnóstwo, o czym świadczy nasze poniższe portfolio. Jeśli potrzebują Państwo solidnego oklejania szyb, wystarczy zadzwonić – przedyskutujemy sprawę, pomyślimy co da się zrobić. Oklejone szyby to naprawdę bardzo dobra reklama we Wrocławiu, która sprawdza się w wielu różnych biznesach. Mają Państwo firmę we Wrocławiu lub okolicy? Zrealizujemy dla Państwa oklejanie szyb.

NASZE REALIZACJE

Napisy z dibondu klejone do pcv, montowane na dystansach

Napisy z dibondu klejone do pcv, montowane na dystansach

Kaseton z licem z pleksi  400 cm x 70 cm

Kaseton z licem z pleksi 400 cm x 70 cm

Pylon reklamowy wolnostojący

Pylon reklamowy wolnostojący

Kaseton reklamowy z wypuszczoną pleksi

Kaseton reklamowy z wypuszczoną pleksi

Kaseton reklamowy z literami 3D

Kaseton reklamowy z literami 3D

,

Litery reklamowe przestrzenne świecące

Litery reklamowe przestrzenne świecące

Kaseton świecący z licem i tylną poświatą

Kaseton świecący z licem i tylną poświatą

Litery reklamowe wraz z logiem

Litery reklamowe wraz z logiem