Oklejanie szyb Wrocław

Oklejanie szyb to prosty sposób na przykucie uwagi klientów i atrakcyjne zaprezentowanie swojej oferty. Wykle­ja­nie/ oklejanie witryn sklepowych i innych punktów usługowych jest szczególnie przydatne w sytuacji sezonowej zmiany asortymentu czy okresowych promocji. Szyba sklepu jest bowiem doskonałym nośnikiem reklamowym. Jej zaletą jest powierzchnia - oklejanie szyb daje dużo większe możliwości zagospodarowania powierzchni, niż np. powieszenie baneru.

Wyklejanie i oklejanie szyb we Wrocławiu

W całej Pol­sce klien­tom sie­cio­wym, jak i indy­wi­du­al­nym poma­gamy w pro­jek­to­wa­niu wystroju witryn i wzbo­ga­camy je o okle­ja­nie szyb. Mamy wyczucie estetyczne. Wiemy, jak okleić szybę tak, aby przyciągnęła ona uwagę potencjalnego klienta, a jednocześnie naklejony wzór był dostatecznie wyróżniający sklep/ lokal usługowy, ale nie nachalny i nie zaburzający okolicy – klienta interesuje oferta lub promocja, ale nikt nie lubi reklamy zbyt przesadzonej. Szczególnie mieszkańcy Wrocławia są na to wyczuleni.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że reklama metodą oklejania szyb jest szybka i elastyczna – jeśli będzie taka potrzeba, można wykonać kolejne oklejenie witryny – na przykład przy okazji zmiany oferty sezonowej sklepu lub udostępnienia nowej promocji. Jeśli masz sklep lub punkt usługowy we Wrocławiu i wiesz, jak duży jest potencjał reklamowy oklejania szyb, dobrze trafiłeś.

oklejanie szyb

W przypadku wyklejania szyb, naszą pracę dzielimy na dwa etapy:

– przygotowanie projektu oklejenia witryny,

– wydruk zaakceptowanego projektu i naklejenie go w miejscu docelowym.

 

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i jesteśmy przekonani, że jeśli raz zrealizujemy dla Państwa oklejanie szyb, wrócą Państwo do nas, jeśli będą chcieli ponownie skorzystać z tej usługi.

Nasze portfolio oklejania szyb we Wrocławiu

Wykonamy wszelkie projekty oklejania szyb we Wrocławiu. Mamy takich realizacji na koncie całe mnóstwo, o czym świadczy nasze poniższe portfolio. Jeśli potrzebują Państwo solidnego oklejania szyb, wystarczy zadzwonić – przedyskutujemy sprawę, pomyślimy co da się zrobić. Oklejone szyby to naprawdę bardzo dobra reklama we Wrocławiu, która sprawdza się w wielu różnych biznesach. Mają Państwo firmę we Wrocławiu lub okolicy? Zrealizujemy dla Państwa oklejanie szyb.

NASZE REALIZACJE

6 metrowy pylon podświetlany

6 metrowy pylon podświetlany

Dibond łączony

Dibond łączony

Kaseton z dibondu z neonem

Kaseton z dibondu z neonem

Litery świecące tyłem

Litery świecące tyłem

Miniatura naszego szyldu

Miniatura naszego szyldu

Kaseton z dibondu frezowanego

Kaseton z dibondu frezowanego

Litery podświetlane na konstrukcji

Litery podświetlane na konstrukcji

Tabliczka-puszka z dibondu

Tabliczka-puszka z dibondu