Oklejanie szyb Wrocław

Oklejanie szyb to prosty sposób na przykucie uwagi klientów i atrakcyjne zaprezentowanie swojej oferty. Oklejanie witryn sklepowych i innych punktów usługowych jest szczególnie przydatne w sytuacji sezonowej zmiany asortymentu czy okresowych promocji. Szyba sklepu jest doskonałym nośnikiem reklamowym. Jej zaletą jest powierzchnia - oklejanie szyb daje dużo większe możliwości zagospodarowania powierzchni, niż np. powieszenie baneru. Jednocześnie zrobienie z szyby nośnika reklamowego dzięki jej oklejeniu jest tańsze i łatwo je zastąpić nową wersją oklejenia.

WYKLEJANIE I OKLEJANIE SZYB WE WROCŁAWIU I OKOLICACH

Klien­tom sie­cio­wym i indy­wi­du­al­nym poma­gamy w pro­jek­to­wa­niu wystroju witryn i wzbo­ga­camy je o okle­ja­nie szyb sklepów, punktów usługowych i innych. Mamy wyczucie estetyczne, dzięki czemu oklejanie szyb w naszym wykonaniu spełni swoją funkcję reklamową. Wiemy, jak okleić szybę tak, aby przyciągnęła ona uwagę potencjalnego klienta, a jednocześnie naklejony wzór był dostatecznie wyróżniający sklep/lokal usługowy, ale nie nachalny i nie zaburzający okolicy – klienta interesuje oferta lub promocja, ale nikt nie lubi reklamy zbyt przesadzonej. Zważywszy na dużą powierzchnię nośnika reklamowego, jakim jest oklejana szyba, łatwo jest osiągnąć efekt odwrotny. Jednak nie z nami – oklejanie szyb sklepów i lokali usługowych we Wrocławiu przez naszą agencję reklamową Times jest zawsze projektowane i wykonywane w taki sposób, aby reklama taka spełniała swoje funkcje.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że reklama metodą oklejania szyb jest szybka i elastyczna – jeśli będzie taka potrzeba, można wykonać kolejne oklejenie witryny – na przykład przy okazji zmiany oferty sezonowej sklepu lub udostępnienia nowej promocji.

Jeśli masz sklep lub punkt usługowy we Wrocławiu i wiesz, jak duży jest potencjał reklamowy oklejania szyb, dobrze trafiłeś. Przygotujemy dla Ciebie projekt oklejania szyb, a po Twojej akceptacji i ewentualnym naniesieniu poprawek przygotujemy odpowiedni wydruk i nakleimy na Twoją witrynę reklamę, dzięki czemu przechodzący obok ludzie chętnie będą wchodzić do środka, pytać o ofertę, dokonywać zakupu. Nie zwlekaj – oklejanie szyb to naprawdę dobra forma reklamy.

oklejanie szyb

W przypadku wyklejania szyb, naszą pracę dzielimy na dwa etapy:

przygotowanie projektu oklejenia witryny,

wydruk zaakceptowanego projektu i naklejenie go w miejscu docelowym.

Wykonujemy oklejanie różnymi rodzajami folii:

Folia One Way Vision (OWV) – folia o specjalnej perforacji, która umożliwia obserwację z wnętrza przy efekcie lekko przyciemnionej szyby, a z zewnątrz blokuje widok i pokazuje grafikę reklamową.

Folia monomeryczna – ma żywotność do trzech lat. Można ją aplikować na powierzchnie całkowicie płaskie, czyli bez zagłębień, żłobień i tym podobnych – a więc w sam raz na witryny. Jest to opcja ekonomiczna.

Folia mrożona, szroniona – folia dekoracyjna, która imituje efekt matowego szkła. Może być zadrukowana lub wycięta w różne wzory. Nadaje się do dekoracji i przyciemniania szyb

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i jesteśmy przekonani, że jeśli raz zrealizujemy dla Państwa oklejanie szyb, wrócą Państwo do nas, jeśli będą chcieli ponownie skorzystać z tej usługi.

OKLEJANIE SZYB – WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Wykonamy wszelkie projekty oklejania szyb we Wrocławiu. Mamy takich realizacji na koncie całe mnóstwo, o czym świadczy nasze poniższe portfolio. Jeśli potrzebują Państwo solidnego oklejania szyb, wystarczy zadzwonić – przedyskutujemy sprawę, pomyślimy co da się zrobić. Oklejone szyby to naprawdę bardzo dobra reklama we Wrocławiu, która sprawdza się w wielu różnych biznesach. Mają Państwo firmę we Wrocławiu lub okolicy? Zrealizujemy dla Państwa oklejanie szyb.

Wybierz Agencję Times, jeśli poszukujesz oklejania szyb we Wrocławiu

Czy oklejanie szyb to dobra reklama? Oczywiście. Oklejenie szyb jako formę reklamy szczególnie możemy polecić właścicielom sklepów i punktów usługowych. Witryna w tego typu lokalach to duża powierzchnia, którą można wykorzystać na autopromocję swojego biznesu, informując klientów o promocjach, godzinach otwarcia itd. Jakie są zalety oklejenia szyb i witryn? Jest to bardzo korzystna cenowo forma reklamy przygotowanie wydruku oraz umieszczenie go na witrynie nie jest kosztowne. W związku z tym oklejenie szyby można dość często wymieniać, na przykład gdy chcemy położyć nacisk na nowy produkt. A jednocześnie utrzymujemy zainteresowanie klienta.

Czy wyklejać można jedynie szyby i witryny? W naszym portfolio znajdziecie nie tylko wyklejone witryny sklepów lub różnych punktów usługowych na terenie Wrocławia i okolic, ale nawet wyklejony silos! Oczywiście nie każdy z nas jest właścicielem silosu, który może być oklejony, ale przykład ten pokazuje, że wyklejanie może być również przykładem reklamy wielkoformatowej, na której można zamieścić duże napisy widoczne z daleka.

Co to jest folia szroniona? Ciekawe efekty może dać wyklejenie szyby folią szronioną, czyli mrożoną. Zwykle nie stosuje się go w celu nałożenia na witrynę nadruków reklamowych czy informacyjnych, ale na przykład w biurach, aby oddzielić przestrzenie przedzielone szybami. Folia szroniona niejako matuje szybę. Po naklejeniu wygląda ona, jakby była zmrożona i osadziły się na niej kryształki lodu. Stąd jej nazwa.

Czy wykonamy oklejenie szyb od A do Zet? Możesz nam powierzyć oklejenie szyb lub witryn. Zajmiemy się tym od początku do końca, czyli przygotujemy projekt naklejki, a po jego akceptacji wykonamy wydruki. Następnie przyjedziemy na miejsce i wykonamy oklejenie. Czy zajmujemy się tylko wyklejaniem szyb? Nie tylko. Jesteśmy agencją reklamy zewnętrznej działającą we Wrocławiu (ul. Dmowskiego 7), więc naszą ofertę kierujemy do Klientów z Wrocławia i okolic. Poza wyklejaniem szyb oferujemy projekty, produkcję i montaż takich nośników reklamy, jak szyldy, kasetony podświetlane i zwykłe, neony, litery przestrzenne, pylony reklamowe i wiele innych.

NASZE REALIZACJE

Logo na hali – świecące

Logo na hali – świecące

Tablica dibond na halę

Tablica dibond na halę

Logo na elewacji budynku

Logo na elewacji budynku

Logo  do biura przestrzenne świecące

Logo do biura przestrzenne świecące

Logo ze styroduru z matowym licem

Logo ze styroduru z matowym licem

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej