SZYLDY REKLAMOWE WROCŁAW

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szyldów reklamowych, które wykonujemy dla Klientów we Wrocławiu i okolicach.

Szyldy reklamowe – Wrocław i okolice. Szybka realizacja, ciekawe projekty.

Szyldy to nic innego jak zewnętrzne oznaczenia firm. Mogą również mieć formę kasetonową, być podświetlane lub zawierać litery przestrzenne, ale głównie przyjęło się tak nazywać niepodświetlane reklamy z logiem firmy. Mogą mieć formę płaskich tablic, wyciętych do kształtu lub szyldów dwustronnych na ozdobnych kutych wysięgnikach.

Szyldy reklamowe to podstawowa forma oznaczenia firmy na budynku. Mają różne formy – mogą być niepodświetlonymi prostymi wizytówkami firmy, albo podświetlonymi kasetonami reklamowymi, które dodatkowo przykuwają uwagę w nocy. Możemy wykonać je z dowolnego materiału i o dowolnym kształcie i grubości.

Szyldy pełnią funkcję zarówno dekoracyjną, jak i sprzedażową, dlatego technologię zawsze dopasowujemy do konkretnej lokalizacji, aby reklama jak najskuteczniej przyciągała wzrok i informowała klientów o miejscu Państwa siedziby.

 

Dobierzemy dla Państwa najodpowiedniejsze szyldy reklamowe:

podświetlane diodami led (kasetony z dibondu, plexy, PCV lub na elastycznym licu),

niepodświetlane (z dibondu, blachy, aluminium, PCV lub plexy),

kute (dowolne kształty, również szyldy podświetlane na wysięgnikach ozdobnych, kutych).

 

Jeśli są Państwo zdecydowani na konkretną formę reklamy wykonamy ją zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości – bezpłatnie doradzimy i dobierzemy odpowiednią technologię, wielkość i materiał szyldu reklamowego, aby już od pierwszego dnia skutecznie promował Państwa firmę.

Szyldy reklamowe – warto zdecydować się na usługi Agencji Times Wrocław

Dlaczego warto zdecydować się na szyldy reklamowe? Identyfikacja wizualna firmy, czyli kogo, nazwa oraz określone kolory i koncepcja graficzna to elementy bardzo ważne w budowaniu swojej marki. Mogą one znaleźć się na szyldzie reklamowym, który można zamontować na elewacji budynku przed siedzibą firmy albo w biurze wewnątrz niej Dlatego warto mieć szyld reklamowy, który możemy dla Państwa wykonać.

Jakie firmy powinny zdecydować się na inwestycję w szyld reklamowy? Praktycznie wszystkie te, których działalność opiera się na przyjmowaniu klientów w konkretnym miejscu. I tak szyld reklamowy będzie niezbędny sklepom niezależnie od tego, jaki asortyment sprzedają, restauracjom, kawiarniom i innym punktom gastronomicznym oraz firmom usługowym typu krawiec, szewc i tym podobnym.

Jak wykonujemy szyldy reklamowe? Zajmujemy się wykonaniem szyldów reklamowych od ich zaprojektowania, poprzez wyprodukowanie po zamontowanie ich w miejscu docelowym wskazanym przez Państwa. Wykonujemy tradycyjne szyldy kute, szyldy niepodświetlane oraz bardziej nowoczesne podświetlane, zarówno jednostronne, jak i dwustronne. Oferujemy nie tylko szyldy reklamowe, ale również inne ośniki reklamy zewnętrznej. Działamy we Wrocławiu i w okolicach Wrocławia. Zapraszamy.

Czy szyldy reklamowe mogą być montowane na zabytkach? Prawo nie zabrania zakładania szyldów reklamowych na obiektach zabytkowych, ale wymaga od administratora takiego budynku dodatkowego zachodu. Trzeba uzyskać pozwolenie od Konserwatora Zabytków. Ponadto jeśli szyld ma zostać zamontowany na Rynku we Wrocławiu, który decyzją władz miejskich jest Parkiem Kulturowym, jak każda reklama zewnętrzna, musi spełniać pewne wymogi. Nie obawiaj się jednak – niezależnie od tego, czy potrzebujesz szyldu na Rynku, czy gdziekolwiek indziej, ale wciąż na budynku zabytkowym – wykonamy go. Mamy takie realizacje na koncie. Przykład znajdziesz tutaj.

Czy szyldy reklamowe są wytrzymałe? Zazwyczaj tę formę reklamy montujemy na zewnątrz, na elewacji budynku. Pytanie o odporność, czy wytrzymałość na warunki pogodowe jest więc zasadne. Nasze szyldy są wytrzymałe. Do ich wykonania używamy materiałów, które nie blakną od słońca czy deszczu. Jeśli są podświetlane – instalacja elektryczna zabezpieczona jest przed wodą. Sam szyld zamontowany zostanie stabilnie, aby nic nie zagroziło jego mocowaniu.

NASZE REALIZACJE

Logo na hali – świecące

Logo na hali – świecące

Tablica dibond na halę

Tablica dibond na halę

Logo na elewacji budynku

Logo na elewacji budynku

Logo  do biura przestrzenne świecące

Logo do biura przestrzenne świecące

Logo ze styroduru z matowym licem

Logo ze styroduru z matowym licem

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej