Wrocław: Oznakowanie budynków / OSIEDLI /BIUR

W przypadku oznakowania budynków, zakres naszych prac jest nieograniczony. Posiadamy gotowe systemy modułowe, jak również wykonujemy projekty na zamówienie. Oznakowanie budynków wykonujemy we Wrocławiu i w okolicach.

Oznakowanie budynków biznesowych to podstawa ich funkcjonowania.

Każdy klient jest dla nas ważny. Wykonamy najmniejszą tabliczkę i kaseton dla naszych klientów. Jednak podstawą naszej działalności jest wykonywanie kompletnych systemów identyfikacji wizualnej w biurowcach, halach produkcyjnych i siedzibach firm. Oznakowanie budynków to rzecz, na której znamy się najlepiej. Zapraszamy do kontaktu – wybierzemy najlepsze dla Państwa oznakowanie budynków, które spowoduje, że klienci bez trudu trafią do Państwa firmy i zrobią w niej zakupy. Działamy na rynku we Wrocławiu już wiele lat i wiemy, jak to zrobić.

Oznaczenia budynków, pomagające
dojechać do firmy:

  • tablice kierunkowe,
  • tablice reklamowe.

Reklamy zewnętrzne:

  • litery przestrzenne (świecące lub nie),
  • kasetony,
  • pylony i totemy.

Oznaczenia wewnętrzne budynków:

  • oznaczenia biur i pomieszczeń,
  • oznaczenia hal i maszyn,
  • systemy informacyjne w holach głównych.

Wizualizacja reklam zewnętrznych gratis!

Oznakowanie galerii handlowych

Reklamy na galeriach handlowych lub wewnątrz centrów handlowych zasadniczo nie różnią się od standardowych produktów, które oferujemy. Również tutaj spotyka się kasetony reklamowe, litery przestrzenne czy pylony, tyle że większe. Każdą reklamę, którą wykonujemy robimy po to, aby skutecznie informowała potencjalnych klientów lub reklamowała konkretne produkty i marki.

W naszej ofercie znajdą Państwo wielkogabarytowe kasetony, przestrzenne loga i inne produkty niezbędne w codziennej sprzedaży. Wykonujemy wszelkie niestandardowe formy reklamowe do witryn sklepowych, jak napisy wycinane ze styroduru, informujące o promocji, wyklejenie witryn czy inne nietypowe ekspozycje.

Obsługujemy kompleksowo sieci sprzedaży na terenie całej Polski, ale swoją ofertę kierujemy również do przedsiębiorców, którzy mają pojedyncze punkty sprzedaży. Współpracę zazwyczaj zaczynamy od kasetonu lub szyldu reklamowego nad siedzibą sklepu, a kończymy na stałej zmianie wyklejek na szybach, informujących o bieżących promocjach.

Zachęcamy do zapytań o reklamy w galeriach handlowych zarówno ogólnopolskie sieci handlowe, jak i pojedynczych inwestorów. Zapewniamy przystępne ceny i bezpłatne doradztwo w doborze formy reklamy.

Oznakowanie hal przemysłowych

Hale przemysłowe wymagają specyficznych oznaczeń identyfikacji wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej.

 

Podobnie jak w budynkach użyteczności publicznej konieczne jest wykonanie takich elementów oznaczeń zewnętrznych jak:

– logo przestrzenne / nazwa zakładu produkcyjnego – może świecić lub nie, mieć formę liter przestrzennych albo

– tablic reklamowych czy kasetonów reklamowych;

– pylon reklamowy / totem informacyjny – może spełniać funkcję witacza, ale również funkcję informacyjną, kierując na przykład spedycje w odpowiedni region hali;

– tablice informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne;

– tabliczki do oznaczeń pomieszczeń, działów hali lub oznaczenia maszyn;

– oznaczenia, tablice BHP – niestandardowe formy reklam, które mają za zadanie zwrócić uwagę pracowników na przestrzeganie zasad BHP (więcej w dziale BHP)

 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie spotkamy się u Państwa w firmie i wspólnie dokonamy audytu potrzeb reklamowych.

Reklama inwestycji

Wykonujemy reklamy na inwestycjach mieszkaniowych i komercyjnych. Projektujemy spójny system identyfikacji wizualnej począwszy od produkcji i montażu logo inwestora na budynku, przestrzennej nazwy inwestycji, po wykonanie całościowej identyfikacji klatek schodowych, ulic identyfikacji budynków, po pylony reklamowe lub totemy informacyjne, które ułatwią mieszkańcom lub najemcom poruszanie się po terenie inwestycji.

Oznakowanie budynków publicznych

Oznaczenie przestrzenne w  budynkach użyteczności publicznej powinno skupiać się na rozwiązaniach informacyjnych. Do tych celów stosujemy spójne elementy identyfikacji wizualnej, dzięki której łatwe staje się poruszanie po rozległych powierzchniach biurowców/ uczelni/ przychodni i innych.

 

Reklamy w tych miejscach możemy podzielić na:

oznakowanie zewnętrzne budynków czyli: przestrzenne loga świecące lub nieświecące, kasetony reklamowe, lub stylowe szyldy;

systemy identyfikacji wizualnej zewnętrznej czyli: totemy i pylony informacyjne ze spisem najemców lub poszczególnych działów i pokoi;

system identyfikacji wizualnej wewnętrzny czyli: tablice informacyjne w holu ze spisem najemców lub poszczególnych działów i pokoi oraz poszczególne oznaczenia pomieszczeń.

 

Prawidłowe zaprojektowanie tych elementów i ich estetyczne wykonanie to klucz do codziennego sprawnego funkcjonowania budynków, w których przewidziany jest duży ruch osób.

NASZE REALIZACJE

Logo na hali – świecące

Logo na hali – świecące

Tablica dibond na halę

Tablica dibond na halę

Logo na elewacji budynku

Logo na elewacji budynku

Logo  do biura przestrzenne świecące

Logo do biura przestrzenne świecące

Logo ze styroduru z matowym licem

Logo ze styroduru z matowym licem

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej