Tablice reklamowe Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tablic reklamowych, które wykonujemy we Wrocławiu.

Przejdź do sekcji:

TABLICE REKLAMOWE – DAJ SIĘ ODNALEŹĆ KLIENTOM WE WROCŁAWIU

tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksiTablice reklamowe to jedne z najczęściej stosowanych form reklamy zewnętrznej, która ma na celu dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Pełnią funkcje zarówno promocyjne jak i informacyjne. Przykładowo zamontowane na pylonie przed budynkiem pokazują, biura jakich instytucji w danym miejscu można znaleźć. Niewielkie tabliczki kierunkowe wskazują trasę do danego miejsca. Mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak tworzywa sztuczne, aluminium, metal. Reklamowe tablice kierunkowe mogą zawierać tekst, grafikę, logo lub inne elementy identyfikujące reklamodawcę. Są skutecznym sposobem na zwiększenie widoczności i rozpoznawalności marki, ponieważ przyciągają uwagę potencjalnych klientów i ułatwiają im dotarcie do celu. Warto zamontować tabliczki kierunkowe w miejscach dobrze widocznych i dostępnych dla ludzi, którzy chcą odnaleźć dane biuro, sklep, restaurację, lokal usługowy.

Wykonujemy również duże tablice wolnostojące oparte na stalowej konstrukcji, które mogą mieć dowolny rozmiar i kształt w zależności od preferencji i możliwości reklamodawcy. Mogą być prostokątne, kwadratowe, okrągłe, owalne lub nieregularne i pomieszczą naprawdę solidną porcję informacji. Umieszczenie ich w miejscach o dużym natężeniu ruchu sprawia, że są łatwo zauważalne przez przechodniów i kierowców. Tablice wolnostojące mogą być również podświetlane, co zwiększa ich atrakcyjność i czytelność w nocy.

Jak widać, pod zbiorczym określeniem tablice reklamowe kryje się dość spory zakres rozwiązań związany z reklamą Twojej firmy i przekazywaniem praktycznych wiadomości dla obecnego i przyszłego Twojego klienta.

Atrakcyjne tablice reklamowe wykonujemy we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku – nieagresywne, dopasowane do otoczenia oraz nawiązujące estetyką do budynku, w którym zostaną zamontowane, ale jednocześnie rzucające się w oczy. Wyróżniające się, ale pasujące do otoczenia. Tablice reklamowe mogą być wolnostojące, jak również mocowane do elewacji budynku lub ściany w jego wnętrzu. Jak wszystkie inne rodzaje reklamy zewnętrznej, które mamy w ofercie, również tablice reklamowe sami projektujemy oraz produkujemy, ponieważ możemy pochwalić się niezbędnym do tego parkiem maszynowym. Ostatnim etapem będzie rzecz jasna zamontowanie tablicy tam, gdzie sobie Państwo tego życzą.

 

Tablice reklamowe to:

– wolnostojące tablice wielkogabarytowe – przykład takiej tablicy reklamowej widoczny jest poniżej. Wielkością przypomina baner reklamowy, dzięki czemu można zamieścić na niej dużo informacji przydatnych dla potencjalnego klienta, jak na przykład wylistowane produkty i usługi, czy godziny przyjęć.

– tablice i tabliczki kierunkowe – są to mniejsze konstrukcje i jak sama nazwa wskazuje, wskazują kierunek, dokąd należy udać. Mogą być stosowane na zewnątrz budynku jak również w wewnątrz w gąszczach biurowych korytarzy.

– systemy oznaczeń pomieszczeń, biur – najczęściej stosowane są przy drzwiach (wejściowych, jak i wewnętrznych do konkretnych pomieszczeń) i informują, co się w danym miejscu znajduje: sekretariat, gabinet prezesa i tym podobne.

– tablice montowane na płasko – prosta w konstrukcji ale jednocześnie estetycznie wykonana i przyciągająca uwagę tablica. Znajduje zastosowanie na przykład nad ścianą nad recepcją.

– tablice zbiorcze dla najemców lokali usługowych – zazwyczaj w większych biurowcach mieści się wiele firm i innych instytucji. Tablica zbiorcza informuje, jakie biura można w danym miejscu znaleźć.


        TABLICE WOLNOSTOJĄCE

         (NA NOGACH LUB MONTOWANE NA PŁASKO DO ŚCIANY)


tablice reklamowe

Główne zalety:

– montaż na ścianach lub wolnostojące
– stalowa konstrukcja
– wypełnienie z blachy lub aluminium
– trwałość
– dowolne rozmiary dopasowane do otoczenia

Warianty:

– dwustronne lub jednostronne
– z ramką dookoła lub bez
– wkopane w grunt lub na bloczkach betonowych


       TABLICZKI I SYSTEMY INFORMACYJNE

        (POJEDYŃCZE, MODUŁOWE, NUMERACJA POMIESZCZEŃ, KIERUNKOWE)


tabliczki

Główne zalety:

– indywidualne podejście do każdego Klienta
– dowolność rozmiarów
– tabliczki klejone lub mocowane na dystansach
– trwałość
– możliwość podziału na panele dla wielu firm zbiorczo

Warianty:

– nieograniczone możliwości projektowania
efektów docelowych poprzez łączenie technik
– duży wybór materiałów (dibond, aluminium, pcv, plexa itd..)

Tablice reklamowe wykonane z proponowanych przez nas materiałów są bardzo trwałe.

Tablice reklamowe eksponowane na zewnątrz muszą być wyprodukowane z materiałów zapewniających dostateczną trwałość i wytrzymałość chociażby na warunki pogodowe, odporność na zabrudzenia, spaliny i wszystko to, z czym w wolnej przestrzeni mamy do czynienia.

Tablice wychodzące spod ręki specjalistów Agencji Times Wrocław są odporne odporne na wszelkie warunki pogodowe występujące w naszym kraju, jak duży mróz, deszcze i nasłonecznienie. Odpowiednio zastosowany materiał nadruku i stalowa konstrukcja zabezpiecza tablice także przed wiatrem. Bez względu na miejsce, w którym są eksponowane nie blakną od silnego letniego słońca.


TABLICE REKLAMOWE AGENCJI REKLAMOWEJ TIMES WROCŁAW: FAQ

Jak skuteczne są reklamowe tablice reklamowe wolnostojące?

Tablice reklamowe mogą być naprawdę bardzo dużeTablice wolnostojące są uważane za skuteczne narzędzie marketingowe, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ich skuteczność zależy od kilku czynników. Najważniejszym jest lokalizacja. Najlepsze wyniki przynoszą tablice umieszczone w miejscach, gdzie przebywa dużo ludzi, takich jak centra miast, węzły komunikacyjne, dworce czy przystanki komunikacji miejskiej. Dzięki swoim rozmiarom, tablice wolnostojące są dobrze widoczne dla przechodniów i kierowców, co zwiększa szansę na zapamiętanie przekazu. Warto zwrócić uwagę na niewielkie koszty w stosunku do efektu, jakie przynosi taka tablica reklamowa. W porównaniu z innymi formami reklamy, tablice wolnostojące mogą być bardziej opłacalne, oferując stałą widoczność przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tablice te mogą dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, w tym osób, które na co dzień unikają reklam w mediach tradycyjnych i internetowych. Ogólnie rzecz biorąc, tablice wolnostojące są efektywnym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności marki i mogą przyczynić się do wzrostu popytu na oferowane usługi czy produkty.

Czy istnieją ograniczenia w zakresie zamieszczania reklamowych tablic wolnostojących?

Tak, istnieją pewne ograniczenia prawne i administracyjne dotyczące umieszczania tablic wolnostojących, które mogą różnić się w zależności od lokalizacji. Najbardziej oczywistą kwestią jest to, iż konieczne jest uzyskanie zgody właściciela lub zarządcy nieruchomości na umieszczenie tablicy. Nie mniej istotne są przepisy porządkowe. Tablice reklamowe wolnostojące muszą być zgodne z lokalnymi przepisami porządkowymi, które mogą określać m.in. wymiary, lokalizację czy sposób montażu. Tablice nie mogą zagrażać bezpieczeństwu ruchu drogowego, życiu lub zdrowiu ludzi. Rzecz jasna Agencja Times Wrocław produkuje tablice reklamowe, które są w pełni odporne na wszelkie warunki, w tym pogodowe i nikomu nie zagrażają. W niektórych obszarach mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia mające na celu ochronę krajobrazu lub charakteru danego miejsca. Takim miejscem jest na przykład stare centrum Wrocławia a poza Wrocławiem ograniczenia spotkamy na przykład w parkach krajobrazowych.

Czy tablicę reklamową można zamieścić na zabytku?

Tablica z dibondu to solidna jakość wykonaniaZasady zamieszczania reklamy na zabytkach w Polsce są ściśle regulowane. Aby umieścić tablicę reklamową na budynku wpisanym do rejestru zabytków, konieczne jest uzyskanie pozwolenia od wojewódzkiego konserwatora zabytków. Wniosek o pozwolenie może złożyć osoba fizyczna lub jednostka organizacyjna posiadająca tytuł prawny do korzystania z zabytku (np. własność, użytkowanie wieczyste, trwały zarząd) albo inne prawo do korzystania z zabytku (np. najem, dzierżawa, użyczenie), przy czym właściciel budynku też musi wyrazić zgodę.

Czego nie można zamieścić na tablicy relamowej?

Istnieją pewne ograniczenia co do treści na tablicach wolnostojących i innych nośnikach reklamy zewnętrznej. Przede wszystkim, treść na tablicy nie może być sprzeczna z prawem, dobrymi obyczajami, zasadami współżycia społecznego lub naruszać praw autorskich. Ponadto nie może być obraźliwa, wulgarna, dyskryminująca ani zachęcać do przemocy lub nienawiści. Nie można umieszczać na tablicy treści wprowadzających w błąd lub wpływających negatywnie na zdrowie lub bezpieczeństwo odbiorców.

Poszukujesz firmy, która wykonana dużą wolnostojącą tablicę oraz niewielkie wewnętrzne tabliczki informacyjne?

Dobrze trafiłeś. Jesteśmy agencją reklamową działającą we Wrocławiu już ponad 10 lat. Mamy na koncie wiele realizacji tablic z nadrukami reklamowymi. Z pewnością wspólnie znajdziemy najbardziej odpowiednie rozwiązania i materiały.

Jakie tablice wykonujemy?

Przygotujemy dla Ciebie praktycznie każdy rodzaj tablicy informacyjnej. Od mini tabliczek przydrzwiowych po duże tablice montowane na zewnątrz budynku. Wszystkie swoje reklamy projektujemy, po akceptacji projektu sami je produkujemy a następnie montujemy w miejscu docelowym.

Czy produkujemy tylko tablice reklamowe?

W naszej ofercie znajduje się pełny przekrój nośników reklamy zewnętrznej. Poza tablicami reklamowymi są to wydruki wielkoformatowe, szyldy, kasetony, napisy z ciętych liter przestrzennych (także podświetlane) i wiele innych. Jeśli więc potrzebujesz kompleksowej usługi w zakresie identyfikacji reklamą wizualną, chętnie się tym zajmiemy.

NASZE REALIZACJE

Logo na hali – świecące

Logo na hali – świecące

Tablica dibond na halę

Tablica dibond na halę

Logo na elewacji budynku

Logo na elewacji budynku

Logo  do biura przestrzenne świecące

Logo do biura przestrzenne świecące

Logo ze styroduru z matowym licem

Logo ze styroduru z matowym licem

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica z dibondu z logo ze styroduru z licem z pleksi

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Tablica reklamowa z dibondu z wydrukiem

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej

Napis ze styroduru z licem z pleksi na konstrukcji stalowej