29

Sierpień

kaseton świecący

Korzyści z posiadania kasetonów

Kasetony reklamowe to doskonały sposób na wyróżnienie się z tłumu i przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Kasetony to duże, podświetlane tablice z napisami lub grafikami, które można umieścić na fasadzie budynku nad wejściem do lokalu. Mogą również być montowane wewnątrz, na przykład na ścianie obok miejsca, w którym obsługiwani są klienci.

Korzyści, które da Ci kaseton:

  • Zwiększają rozpoznawalność marki

Kasetony reklamowe są łatwo zapamiętywane przez przechodniów, którzy widzą je codziennie przechodząc obok Twojego sklepu, punktu usługowego, biura. Pomagają budować świadomość istnienia marki, co przekłada się na większą sprzedaż i zyski. Zobacz przykład.

  • Przekazują informacje o ofercie

Kasetony reklamowe mogą zawierać nie tylko nazwę firmy, ale także hasło reklamowe, logo, dane kontaktowe, godziny otwarcia Prostymi krótkimi informacjami lub znakami graficznymi informują potencjalnych klientów o tym, co firma ma do zaoferowania i dlaczego warto z niej skorzystać.

  • Podkreślają profesjonalizm i prestiż

Świadczą o wysokiej jakości i dbałości o szczegóły. Kasetony reklamowe nadają firmie elegancki i nowoczesny wygląd, który wyróżnia ją na tle konkurencji. Jest to jedna z bardziej estetycznych form reklamy zewnętrznej.

  • Widoczne są przez całą dobę

Kasetony reklamowe są widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy, dzięki zastosowaniu diod LED do ich podświetlenia. Zastosowanie tej technologi powoduje, że są one energooszczędne. Przyciągają wzrok nawet w ciemności i zapewniają stałą ekspozycję reklamy.


Zobacz naszą ofertę kasetonów. Jeśli chcesz zamówić takowe dla swojej firmy, skontaktuj się z nami. Oferujemy profesjonalne usługi projektowania, produkcji i montażu kasetonów reklamowych na terenie Wrocławia i okolic stolicy Dolnego Śląska. Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybki termin realizacji i gwarancję jakości. Nie zwlekaj, zainwestuj w kasetony reklamowe i zobacz, jak wzrośnie Twoja popularność!