Portfolio Single

Litery blokowe

IMG_20151212_091538

Litery blokowe to jeden z najczęściej wybieranych produktów, jaki mamy do zaoferowania w naszej agencji reklamowej. Liczba realizacji, jakie mamy na koncie jest bardzo duża, co zostało potwierdzone obszerną galerią zamieszczoną w naszym portfolio. Litery blokowe nie tylko projektujemy i montujemy we wskazanym miejscu, ale również samodzielnie je produkujemy, nie przekazując tego procesu innym firmom, co tylko podwyższałoby cenę oraz wydłużało czas realizacji Państwa zamówienia. Litery blokowe produkujemy między innymi ze styroduru, PCV oraz z innych materiałów.

Wycinamy dokładnie do zaplanowanego kształtu i malujemy je na dowolny, wynikający z projektu kolor. Takie litery przestrzenne są dobrze widoczne i bardzo estetyczne, podkreślając prestiż i markę Państwa firmy. Produkujemy je tak, aby były wytrzymałe, jeśli mają znaleźć się na zewnątrz.

Wykonamy eleganckie litery blokowe

Zapraszamy do naszej agencji reklamowej. Times to firma z doświadczeniem. Produkujemy i montujemy reklamy zewnętrzne we Wrocławiu już od kilkunastu lat. Jako agencja marketingowa mająca za sobą wiele lat doświadczeń, dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że litery reklamowe to jedne z najbardziej efektywnych rodzajów reklam, jakie skutecznie przyciągają odbiorców. Dlatego we Wrocławiu tak często możemy je zobaczyć. Co więcej, dzięki elastycznemu i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia jesteśmy w stanie zapewnić, że końcowy produkt będzie w stu procentach zgodny z oczekiwaniami, a czasami nawet będzie je przekraczać.