Portfolio Single

LOGO NA ELEWACJĘ Z TYLNĄ POŚWIATĄ

Wykonamy profesjonalne logo z tylną poświatą

Maszyną, którą dysponujemy w zakładzie produkcyjnym Agencji Times, nie tylko potrafi wycinać różnego rodzaju litery i napisy przestrzenne, ale również praktycznie każdy dowolny kształt, jaki zamówi u nas nasz Klient. Dlatego też możemy nie tylko projektować, ale również produkować tak specyficzne elementy reklamy wizualne, jak logo z tyną poświatą. Jedną z naszych prac właśnie Państwo oglądają.

Logo z tylną poświatą to ciekawy efekt wizualny

Tego typu logotyp z tylną poświatą doskonale sprawdzi się na elewacji hali produkcyjnej, sklepu wielkopowierzchniowego i na wszystkich innych tego typu budynkach. Poświata zapewnia ciekawy i interesujący efekt wizualny dodatkowo zwracający uwagę na nazwę i identyfikację wizualną firmy. Jeśli więc szukają Państwo solidnego projektanta i wykonawcy reklamy zewnętrznej, który wykona nie tylko napis reklamowy, ale również logo z tylną poświatą, zapraszamy do nas.

Ideą działalności reklamowej powinny być schematy, które dają efekt. Zagadnieniem jest jednak, o który konkretnie efekt tu chodzi. Na przykład możemy brać pod uwagę zwiększenie obrotów przedsiębiorstwa, jednak będzie to także jego szybsza identyfikacja. Ta zostanie osiągnięta, kiedy wykona się przyciągający uwagę logo z tylną poświatą, który wszyscy zapamiętają. Jeśli tak się stanie, to z czasem również zwiększy się sprzedaż. Trzeba jednak mieć na uwadze, że identyfikacja marki to jak najbardziej kwestia i tylko to stanie się dobrym marketingiem. Projekty logo z tylną poświatą, gdy jest reklamowany nowy produkt, powinny być bardzo należycie przedyskutowane, bo w przeciwnym razie zły logotyp z liter przestrzennych nie spełni pokładanych w nim nadziei.

Zapraszamy do kontaktu.