Portfolio Single

Tablica stalowa

Tablica reklamowa o większych rozmiarach

Można żartobliwie napisać, że w niniejszej pozycji mamy do czynienia z pewnego rodzaju incepcją, ponieważ reklamujemy tablicę reklamową stalową, która z kolei reklamuje przedsiębiorstwo oferujące produkty właśnie ze stali. Nic w tym dziwnego. Stal doskonale nadaje się do produkcji tablic informacyjnych i reklamowych, a to dlatego, że jest trwałym i wytrzymałym materiałem.

W dodatku stal jest bardzo odporna na uwarunkowania zewnętrzne, w tym na przykład na zmienną pogodę panującą we Wrocławiu w miesiącach jesiennych i zimowych. Oczywiście jeśli zastosujemy stal nierdzewną, co w przypadku wykonywania twojej tablicy reklamowej oczywiście uczynimy. Chętnie polecamy naszym klientom, jeśli zgłaszają nam zapotrzebowanie na wolnostojące tablice reklamowe, aby właśnie wybierali tablice stalowe. Ten materiał towarzyszy przecież ludzkości od dawien dawna. Aż zaskakujące, ze hutnicza mieszanka węgla i żelaza okazuje się być tak praktyczna, że sprawdza się również w branży reklamy zewnętrznej.

Wykonujemy i imontujemy solidne tablice stalowe

Dlatego z chęcią zapraszamy do nas – doświadczonej agencji Times. Jeśli jesteś z Wrocławia albo z okolicy Wrocławia, chętnie zrealizujemy zlecenie na wolnostojącą tablicę reklamową wykonaną ze stali. Możesz mieć pewność, że wywiążemy się z zadania solidnie a zamówiona przez Ciebie tablica stalowa będzie służyła całe lata.