Portfolio Single

Tablica- gablota informacyjna

IMG_20151212_083659

Tablice informacyjne typu gablota znajdują się w ofercie Agencji Reklamowej Times. Na zdjęciu możesz zobaczyć jedną z przykładowych realizacji, którą przygotowaliśmy we Wrocławiu dla naszego klienta. Gabloty informacyjne mają tę zaletę, że można podmieniać w nich zawarte informacje zachowując samą konstrukcję oraz ramę. Nie trzeba więc zamawiać nowej tablicy-gabloty jeśli będziecie chcieli zamieścić inne materiały w niej. Wystarczy przygotować wtedy wyłącznie “wkładkę”, czym oczywiście też możemy się zająć.

Gdzie można spotkać gabloty informacyjne?

Zastosowanie tego typu gablot jest bardzo szerokie. Spotykamy je przede wszystkim na wystawach plenerowych w starej części Wrocławia, pojawiają się także w miejscach, gdzie konieczne jest zamieszczenie dużej ilości informacji zdjęciowych i tekstowych: na przykład opisy zabytków. Niezależnie od tego, jakie przeznaczenie będzie miała gablota, której potrzebujesz, chętnie ją dla Ciebie wykonamy.

Najpierw na podstawie przesłanych materiałów takich jak informacje do zamieszczenia, przygotujemy projekt do akceptacji. Jeśli będą potrzebne poprawki zamieścimy je na następnie skierujemy gablotę do produkcji. Na zakończenie zlecenia zamontujemy ją tam, gdzie sobie tego życzysz. Tego typu tablice zazwyczaj stawiane są na zewnątrz, nierzadko jako wolnostojące, jak na niniejszym przykładzie. Oczywiście wykonane będą z materiałów dostosowanych do warunków, jakie są na zewnątrz.