20

Sierpień

Klasyczna tablica wolnostojąca z jasnym przekazem

Informacje zamieszczane na tablicach reklamowych

Reklama na tablicach reklamowych może być skutecznym narzędziem marketingowym. To bardzo popularny nośnik reklamy zewnętrznej istniejący na rynku od wielu lat. Dobrze wykonane tablice reklamowe są nie tylko skuteczne, ale także estetyczne. W Agencji Times wiemy, jak się tym zająć. Ze względu na trwałość materiałów (na przykład stal), z których zostały wyprodukowane, uznaje się je za ekologiczne oraz ekonomiczne, gdyż mogą służyć wiele lat.

Zobacz naszą ofertę tablic reklamowych

Co może znaleźć się na takiej tablicy?

Tablice reklamowe mogą zawierać wiele różnych informacji, nie tylko w formie tekstu, ale także nadrukowanej grafiki. Wydać to na przykładzie na fotografi powyżej. Jest to oczywiście tablica, któą wykonaliśmy. Fakt, iż są wielkoformatowe, pozwala zamieścić na nich zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Z tego powodu są rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i sprawdzą się zarówno jako reklama wolnostojąca, ale tez jako nośnik montowany do elewacji budynku. Dzięki zwykle swojej dużej wielkości tablica reklamowa jest dobrze oznaczona i widoczna z większej odległości. Może być ona dodatkowo podświetlana lub być z banerem odblaskowym. Takie tablice również wykonamy.

Warto umieścić na tablicach reklamowych nazwę firmy i logo – odpowiednio wyeksponowane powinny rzucać się w oczy, aby zwracać uwagę potencjalnych klientów. Dane teleadresowe takie jak adres trony internetowej lub telefon mogą mieć mniejsze rozmiary, gdyż są kierowane do osób już zainteresowanych daną działalnością. Slogan i opis usług – powinny być krótkie, zwięzłe i konkretne. Często występują w formie humorystycznej. Grafika lub zdjęcie – ich zadaniem jest wzbudzenie zainteresowania..

Podsumowując, reklama na tablicach reklamowych może być skutecznym narzędziem marketingowym. Nie bez powodu przecież są tak często widoczne w krajobrazie Wrocławia i jego okolic. Szczególnie możemy je zobaczyć przy bardziej ruchliwych trasach.