Portfolio Single

Oklejanie folią plotowaną

Powinieneś wykorzystać szybę lokalu jako reklamę

Oklejanie folią plotowaną szyb i witryn ma trzy podstawowe zalety. Po pierwsze jest to forma reklamy bardzo tania, oczywiście na tle innych nośników. Przygotowanie projektu, wykonanie nadruku na folii oraz naklejenie go na witrynę są na kieszeń nawet niewielkiej firmy usługowej.

Drugą zaletą oklejania folią plotowaną jest zmienność. Jeśli cokolwiek zmieni się, co zostało zamieszczone na wydruku, wystarczy po prostu na bazie istniejącego projektu dokonać aktualizacji treści i wykonać nowe olejenie folią, które jak już wspomnieliśmy – drogie nie będzie. Trzecią wreszcie zaletą jest duża powierzchnia reklamowa do wykorzystania. Szyby, witryny sklepowe lokali usługowych we Wrocławiu, sklepów czy innych miejsc, w których można coś kupić, to nierzadko kilka metrów kwadratowych. Można je bardzo efektywnie zagospodarować, co widać na zdjęciu powyżej. Jest to oczywiście nasza realizacja oklejenia folią. Więcej szczegółów na temat oklejania witryn, które wykonujemy dla naszych Klientów, znajdziesz w tym miejscu.

Oklejanie folią plotowaną to efektywna reklama

Śmiało można powiedzieć, że współczesny biznes wymaga tego, żeby łapać się każdej możliwej efektywnej formy marketingu. Oklejanie witryn jest jest jedną z nich – którą także wolno odnaleźć w szerokiej ofercie naszej idealnej agencji reklamowej. Wyróżniamy się na tle konkurencji doświadczeniem oraz ogromnym zaangażowaniem w jakikolwiek projekt. Ponad czternaście lat doświadczenia oraz mnóstwo pozycji w portfolio świadczą same za siebie. W wyświadczanych przez naszą firmę projektach nie ma absolutnie żadnego miejsca na byle jakość. Jeśli zastanawiasz się, czy okleić witrynę swojego lokalu folią, nie zastanawiaj się dłużej. Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca.